Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

Návštěvník
před 46 minutami, Vena garážmistr napsal:

Dneska jsem se ptal šéfa jestli nám bude firma dělat nějaké lejstra aby jsme mohli případně mohli dokladovat četníkům příslušnost k firmě

Já jsem si dal do auta kopii živnosťáku.
Celý je to praštěný, jak píše @Radek Hurvajz 
Spíš tak nějak není kam jet , včerá jsem se byl podívat do auta a od října skoro 400 km najeto. Pravda že do práce dojíždím 400 metrů druhým autem 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MJSytic napsal:

Už jsem si vytisknul papír za stínítko: "Jedu do práce" a "Jedu z práce" Snad mě policejní snajpr nechá projet

Si asi vytisknu "Jedu g dochtoroj".... Za týden vyrazím ve 4 ráno z Chomutova do Plzně na odborné vyšetření.... Tak jsem zvědav.... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Pe.Tr napsal:

ja mam u domu zahradu , kde druha vzdalenejsi pulka zahrady kde parkuju auta je uz v jinem katastru 😁😁😁

Tak ale asi to budou dvě katastrální území v "katastru" jedné obce, ne?

Nebo si budeš moct vybrat - jestli víc potřebuješ do té druhé obce, udělej i na parkingu rekreační objekt a na 3 týdny se do něj přestěhuj. Jo a jednou můžeš za tu dobu (jednosměrně) do místa trvalého bydliště, tzn. zpátky do baráku 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, kirkiz napsal:

Já jsem si dal do auta kopii živnosťáku.
Celý je to praštěný, jak píše @Radek Hurvajz 
Spíš tak nějak není kam jet , včerá jsem se byl podívat do auta a od října skoro 400 km najeto. Pravda že do práce dojíždím 400 metrů druhým autem 🙂

No tak tu tam mám už od začátku těch opatření kvůli nakupování v Hornbachu apod. Jezdit jezdím vcelku dost pravda taky to není tolik co bývalo ale jelikož jsem C2 dlouhodobě půjčil bráchovi tak jezdím všude 807 maximálně jednou za týden když potřebují naši na nákup tak si beru jejich aby se to taky trochu hejbalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, němci chválí jen svoje.

Na těch statistikách z STK je jiná zajímavost: ony nevypovídají o tom, kolik závad má to auto celkově (průměrně) a jak často. Vypovídají přesně o tom, s jakým autem si uživatel troufne jít na STK. Tzn. jestli věnuje pozornost přípravě.

Je zvláštní, že tento omyl statistiky si nikdo nevšímá.

Protože podle tohoto hodnocení, 25 aut v naší firmě je v naprosto bezvadném stavu, protože je posílám na STK přes servis a tudíž vždy projdou. Ve skutečnosti mají i naše auta poruchy, ale podle takové statistiky jsou 100% bez vady.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No doufám že díky nasazení všech složek IZS to dopadne dobře včera sem viděl video z příletu těch Kryštofů do Prahy a bylo vidět obrovské nasazení všech těch lidí který to zajišťovali i v rámci překládky těch dětí do sanitek.

Nechci to sem zatahovat ale i tohle se dá připsat na vrub těm všem debilním opatřením. Haranti se nudí jsou zpruzelí a rodiče jsou rádi když vypadnou aspoň na chvilku od počítače a jdou se někam cournout ale ty protože se nevidí ve škole tak svolají partu a něco vymyslí a dopadne to takhle. Však ty haranti taky potřebujou ty svoje partičky a vést ten svůj dětskej svět kterýmu mi " dospělí " nerozumíme oni potřebujou takové to svoje s tebou ka a s ním ne a druhý den zase obráceně zkrátka potřebujou mít ty hlavy zaměstnaný normálním životem. A ne dřepět doma před počítačem a čekat až bude mít soudružka učitelka proslov na monitoru ze kterýho stejně nic moc nepochopí.  Jak jsme si z toho všeho dělali srandu tak teď se ukazuje že ze všeho nejvíc to odnesou haranti a upřímně lituju ty který nastoupili letos do prváku ať už na učňáku nebo nějaké střední škole.  Ve svém okolí vím o dvou klucích který byli na ZŠ v tom lepším průměru jak se říká, jeden se šel učit na autotronika druhej na nějakou elektrotechnickou průmku.  Ten autotronik to po půlroce vzdal a zmaturitního oboru bude přecházet od září na učební a ten průmyslovák po půlroce školu ukončil a od září nastupuje na obor kuchař-číšník protože zkrátka online výuka jim nesedí a známkově se díky tomu ač se snažili propadli na neprospívající.  Jedna zákaznice nastoupila na vyšší odbornou školu má zdrávku tak nějaké pokračování ale dostali tu pracovní povinnost nebo jak se to říká a téměř celá třída to studium ukončila protože jedna vyučující nerespektovala tu povinnost a když chyběli na její online hodinu protože byli v práci tak je neomluvila a poté je neklasifikovala ta holčina chodila třikrát v týdnu za mrzký peníz do nějakého ústavu pro duševně nemocné jako pomocná síla aby tu povinnost plnila a nakonec kvůli tomu vyletěla ze školy a příští rok to bude zkoušet znova ale ten rok už jí nikdo nevrátí.  Je to bordel nic jinýho se na to nedá říct. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Vena garážmistr napsal:

........ až bude mít soudružka učitelka proslov .........

To snad platilo naposledy před pětatřiceti lety, ne?

A jinak jaké děti kam přiletěly? Asi mi něco uteklo .....

A k tomu vzdělání. Můj mladej mě v posledním roce stran školy překvapil 2x - poprvé hned loni na jaře, kdy asi po měsíci prohlásil, že ho distančka nebaví, že by radši byl ve škole (a to je velký školoodpůrce), podruhý zcela nedávno, kdy prohlásil, že by mu vůbec nevadilo, kdyby se celý ročník anuloval a celá třída si ho mohla zopakovat, že by aspoň měl víc času se rozhodnout co dál (i on si uvědomuje, že dík distančce umí ho*no a že mu ten profákaný ročník bude chybět)

Poslouchal jsem onehdá rozhovor s nějakým ředitelem učňáku automechaniků a ten mluvil o tom, že mají smlouvy s autorizovanými servisy a jejich majitelé jsou zhrozeni z toho, jak kvalitní materiál naposled dostali

 

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si přečti článek z Radimovo příspěvku. 

A učitelka která dělá jen to co musí a není schopna se dětem věnovat víc než je nutno je pro mě navždy soudružka učitelka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...