Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/jak-budou-cesi-cestovat-z-domova-cestne-prohlaseni-a-ucet-za-plyn-v-kapse-40352351#dop_ab_variant=1&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=WCBFFwlMPkl-202102261416&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

poprosim zdejsi cleny zda by mi neposkytly uctenky za plyn z Jihomoravskeho a olomouckeho kraje - prece jen bych se v nasledujici petiletce rad videl se svou rodinou

na oplatku muzu poskytnou uctenku ze stredoceskeho kraje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bydlim v Prelouci, ale vsechny energie apod. jsou psany na zenu => na vsech uctech je ona, trvale dle OP mam u rodicu u Hradce kral.. Nejen ze jiny katastr, ale i kraj. A praci mam v Praze. Takze dalsi... a cestou samozrejme projizdim krajem dalsim. A ano, nekdy tam musim. Asi me zastreli pro vystrahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se ptal šéfa jestli nám bude firma dělat nějaké lejstra aby jsme mohli případně mohli dokladovat četníkům příslušnost k firmě a tím pádem nutnost pohybovat se po větší části okresu mimo katastr svého bydliště. Tak vytáhnul ze skříně montérkovou blůzu s logem firmy na zádech a se slovy to bude stačit mi jí věnoval neb já jakožto  brigádník nemám nárok na OOP.  Tak jsem zvědavej jestli to bude fungovat. Jako pokud pojedu služebním povozem tak se nebojím ale občas jezdím i se svým které mám teda taky pomalované ale zas jinou firmou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Petr 3008

Tak to je super téma. Předchozí příspěvky mě pobavily a konečně jsem se dneska trochu zasmál 🤣 Spíš je to ale asi k pláči.

Pro jistotu jsem si dnes v práci hned nechal vystavit potvrzení - mám tam vypsány všechny okresy v širokém okolí. A teď jsem četl na netu, že bude stačit čestné prohlášení, takže pohyb v podstatě zůstane úplně stejný, akorát bude mít každý po kapsách všelijaké papíry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem si vytisknul papír za stínítko: "Jedu do práce" a "Jedu z práce" Snad mě policejní snajpr nechá projet :roll 
Nejvyšší čas oprášit starý podnikatelský záměr "pašování za rodinou v rakvi". Akorát, že prý rakve docházejí, tak to asi přejmenuju na "pašování v pytli.."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...