Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

No ona tak hloupá není ale je to o tom že se lidi řízení nevěnujou tak jak by měli. Dobře žák v autoškole asi neloví pokémony v telefonu ale zase se pořádně nerozhlídne ale ty ostatní loví pokémony a pak to takhle dopadá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako ta Polka to je extra exemplář.  Ta by měla dostat soudní zákaz řízení. nebo to bylo jen nahraný však takhle debilní snad nemůže bejt ani blondýna. ten instruktor musí mět pětinásobnou svatozář. já bych jí vyhodil asi u toho prvního kruháku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Dobře žák v autoškole asi neloví pokémony v telefonu ale zase se pořádně nerozhlídne

A to voni se i rozhlídnou Veno... A i vidí to auto, kterýmu maj dát přednost...., ale stejně jedou dál.... buď nevědí, že maj stát, nebo řeknou že by to stihli... (no to určitě..!!!) a nebo nevědí kde zastavit a v případě týhle slečny ani JAK zastavit.... 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi před chvilkou nás rozštípnul Pepíno. Děda byl dneska na ortopiedii protože ho bolí rameno a Pepíno vyzvídal co mu tam dělali tak mu to děda vyprávěl a říká no a pan doktor  mi říká " Vám je 66 no ale ty klouby vypadaj tak o 15 let starší. První co bylo tak Pepíno že dědovy je 67 že si to ten doktor blbě přečet a pak říká na babičku a " babi to už je ( ty klouby) měl někdo před dědou? "  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

@Rikic339 taky se na mne ohledla jako ze co jako? 😁 , ikdyz jsem jel asi jen 115km/h tak prvni na brzdy slo auto samo , jako ze jsem cekal asi ze to udela sice ne tak ostre, ale auto bylo rychlejsi jak moje noha 👍

@mmartinkovic tak to ji mel asi v nouzaku 😂 neznam hyu co jede max 110km/h , teda pokud nemel na taznym podval s nejakym autem 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...