Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

Na učňáku jsem viděl Š120 která měla prahy " opravené takovým tím sádrovacím obvazem ano jezdila s tím zdravotní sestřička která většinu času sádrovala různé končetiny.  A Volhu která měla prahy vylité betonem.

Díry v prahu běžně před STK někteří střelci maskují přelepením papírovou páskou a přestříkáním sprejem. 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co si budem, když budu mít shnilej nosník, podlahu, beru to tak, že auto je nezpůsobilé provozu. Ale díra v prahu... Samozřejmě pokud bude celej práh shnilej a poleze to i dál, OK, ale když tam mám prostě jen díru která nemá vliv na tuhost karoserie a bezpečnost vozu, je to podle mě jen buzerace... Argument ostrá hrana je taky zcestný, copak mi někdo bude cpát haksnu pod auto aby se pořezal? Jinak kamarád měl komplet prahy udělaný sklo laminátem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To auto je neuvěřitelný, a to s tím jezdí i po dálnici :) Kdo neví tak Radčina Suzuki Swift 1,2 Dualjet, normální atmosferickej benzin, žadnej hybrid.

Ještě chvili a začne ten benzin v nadrži sám přibejvat :D

 

20200617_130004.jpg

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 3 týdny později...

Tak tu mám zase jeden kvítek....

Začínáme v automatu... Slečna si myslí, že přejde na manuál, ale nepřejde...

3 trenažery a 4 parkoviště... stále si neumí nastavit zrcátka... kroutí s tim na všechny strany div to neurve a výsledek nula... stále nechápe, k čemu je v autě brzda a volant... tak to zkusíme na silnici... jestli mě neklepne... KLEPNE

Do aš cca 500m a 2x brzdím, protože jede kam se jí zamane... 20200729_155944.jpg20200729_155912.jpg

normální člověk by otočil volantem, ale ona ne... ani pud sebezáchovy jí neřekne, že má brzdu... prostě jede jak s tankem... asi jí ale zrovna přála víla štěstěna, že kolem nebylo jediný auto...

vydržim to eště max 2 jízdy, aby pochopila (snad to pochopí), že auto není nic pro ní.. snad to přežiju.... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz to ctu lituju kazdeho kdo s ni musi jezdit
ja tenhle vikend drink& drive - s kolegou co to jel poprvy - takze krome toho ze mi zned z fleku ujel a museli jsme nechat jedno auto u zakaznika tak sem projistotu ridil ja

pani - majitelka vozu rika - nastavte si sedacku at se vam pohodlne jede - radsi sem tech 19 km odridil v jejim nastaveni nebo by to vracela zpatky jeste mesic
mezicestou mi rika ze mohly jeste manzelovym autem - model nevim ale neco ve V12 obsah 6 litru a vykon pres 500 koni skoda no :P 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...