Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

Se omlouvám !!! Asi moc práce, nebo málo alkoholu....

 

A teď se zrovna nemohu přihlásit do mailu.... I cookies jsem mazal a nic.... Nemám smazat i ten odkaz "vocaď" ?

Upraveno uživatelem Hafity
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

si dělejte prdel , sestra momentálně líta po palicajtech a řeší to , že jí kamarádka v nestřeženém okamžiku vyndala z peněženky občanku , vyfotila si jí telefonem a částka ze slavných onlinebank je aktuálně 450 000 kč 😬 čeká na nějaký výpis jestli je to konečná částka . Když vidím to posranou reklamu "k nám nemusíte jsme kompletně online" mám tendenci  vyrvat televizi z držáku a hodit z okna . Jinak nás to taky dostalo do kolen, abych nebyl ouplně off 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není v nemocnici , má celkem štěstí že není chlap , sestra jí mnou pouze pohrozila a ona se okamžitě dostavila na policii , kde vše přiznala. Pokud se jí to nerozleží v hlavě a nezmění výpověď mělo by to mít rychlé rozuzlení . Dokonce dodala všech 13 ústavů , kam zaslat papír z policie aby se to zatím "zastavilo".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V něděli mě zastavili PČR, nejvíc je zajímali kola a sportovní pružiny. Auto, jelikož jsme se stěhovali z Vysočiny zpět do PCE hezky sedělo. Kola a gumy mám zapsaný, s tím jsem si byl na 100% jistý ale tvrdili mi, že musím mít zapsaný i pružiny. Prý, pokud mají atest/homologaci musí být  vždy zapsaný. Vzhledem k tomu, že jsem to slyšel prvně, tak jsem se s nima nehádal. Když  ale začli vytahovat závadu typu B,  tak mě to nedalo a ptal jsem se jich, jak to poznají, jestli to mám nebo nemám zapsaný? Pokud vím, tak není povinnost vozit velký TP sebou. Zase mi tvrdili, že když to tam mám nebo mám k tomu nějaký atest atd. tak to mám vozit sebou a že mě můžou poslat na TK jestli se s nima budu dohadovat a blabla. Rozešli jsme se domluvou ale docela by mě zajímalo, kde je pravda. Nemá s tím někdo zkušenost?

PS: upozorňuji zaryté anti-tuningáře, že auto je jen lehce snížené (-30/-30), žádný velký tuning,  vozím v tom rodinnu a nic čemu bych nevěřil 100% bych si na auto nikdy nedal..

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemusis to mit zapsany a jestli se jim to nelibi at te poslou do spravniho....

kola zapsany byt samo musel. body kit jen pokud by zmenil rozmery vozu a zasadni rozmery nevim jestli tam jsou dane hodnoty. podvozek se neresi. pokud mas homologaci pro nasi zemi popr eu  jses v klidu.

jj taky to zkouseli na mne u 207 kdyz sem tenkrat vezl JirkaPa , do spravniho se jim nechtelo ( vyfuk a podvozek), takze jakoze domluva at to tak neturuju 🤣.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No musiš to mít zapsaný do TP, ale ne až tak ten podvozek jako změny z toho plynoucí, výška vozidla se změnila, tak musí být zapsaná.

Navíc je s tím spojený problem že je to zasah do podstatné části mechanizmů vozu a prý na uřadech nestačí protokoly o schválení a musel by jsi s tím do zkušebny. Na hlavu postavený to je, nikdo nevi jestli se musí nebo nemusí, prostě každej řiká něco jinýho.

Je toho na netu spousta, trochu jsem to pročital ale pak jsem se na sport podvozek na 207 vykašlal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku: kdo by mi zapsal změnu výšky? a na základě čeho? jako že bych dojel na TK a tam někdo vzal metr a změřil to? Pokud je homologace, tak je pro daný typ vozu, tím jsem to bral jako vyřízené. Když někdo jezdí trvale se "zahrádnou"  nebo naopak má "unavené" auto které je níž, tak přeci nemění výšku auta v TP. To samé když někdo zvedá auto na nápravě viz. torzka u peugeotů. Tohle kdyby vše mělo být zapsané, tak se z toho jeden po... až za uši. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravě co jsem psal, nikdo nebere v potaz homologace, právě na zakladě tech homologačních papírů by tu výšku zapsali. Pokud by ti změřili auto na STK a nesouhlasila by výška tak je to problem, takhle jsem dopadl s Partnerem kterej 10 let prochazel i s chladákem na střeše a najednou mně nechtěli pustit že to není zapsaný, nějaká změna v legislativě a byl jsem v pr..., naštěstí to podle papírů ve firmě která to kdysi montovala dopsali a je klid

Zahrádka je odnímatelná, ta se psát nemusí.

 

@Pe.Tr Na homologaci v tomhle státě sere pes, v Německu se zase všechno zapisuje, viděl jsem zapsanej stavák technix, křídlo a bodykit od kamei, tady by ti to nikdo nezapsal

 

 

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já ne, to si tak vymysleli, někdo na to kašle a někdo se po tobě sveze, a to všude, jak na TK, tak na silnici či na uřadě, prostě bordel

 

A že je chlaďák něco jinýho? Když 10 let prochazel a nebyl zapsanej, nikdo to neřešil, a najednou na mně vyletěl že jsem to montoval ted, že to není možný aby to tam bylo a prošlo to. Kdybych od toho neměl papiry 10 let starý tak mi nevěřili.

Upraveno uživatelem Radek Hurvajz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavé téma o STK. Já byl minulý týden v Litovli na STK s mým cc a měli problém s nálepkami na levém zadním prdiokénku. Na předchozích kontrolách s tím problém neměli (pokaždé jsem byl na jiném místě-Bruntál,Moravská Třebová a teď Litovel),což mi dle záznamů z předchozích kontrol potvrdil i ten technik,který mi to okénko napsal jako "závažná závada na vozidle" viz přiložené foto.Když argumentoval s tím,že je to vozidlo čtyřmístné(dle techničáku má pravdu) a že brání výhledu cestujícím na zadním sedadle,tak jsem mu nabídnul že ho vzadu svezu,tak slevil a udělal novou STK s poplatkem 10Kč. Chápu,že se musí dodržovat předpisy,ale taky to brát trochu lidsky.. :myslim :papa

IMG_20200512_190504.jpg

IMG_20200127_154924.thumb.jpg.a7291f8ead883bda103123fa17ed3d89.jpg.389da3f7b1ae638e023162511e0a1daa.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...