Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

To zas bude..... jedeme už takovou né úplně širokou ulicí na dvojku (skoro bez plynu)..., kolem spousty zaparkovanejch aut a při odbočení vpravo, ztrácí slečna absolutně kontrolu nad autem... "boří" co je kolem, tak šlapu na pedály, zastavuju a říkám jí... "Ten pedál uprostřed je brzda..., věděla ste to...? A když Vám to jede rychleji, než chcete, tak jí lehce stisknete..., pak máte čas točit volantem..."

Ona na to: "To musim si opakovat - když jedu moc rychle, sešlápnu brzdu.., když jedu moc rychle, sešlápnu brzdu..."

😂😂😂 a prej si to napíše i na kartičku.... že to je nejlepší metoda učení.... 😂😂😂 A já myslela, že s pudem sebezáchovy se člověk narodí už.... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

ale ta holka evidentne vi co dela...... u nas doma se rika, ze kdo brzdi, zbytecne utraci :D

a ja s oblibou take pouzivam slovni spojeni: dokud nebrzdim, tak mam vse pod kontrolou :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Šestá jízda. Jedeme úzkou dlážděnou ulicí asi tak 12km/h. Koleje vyjeté suché, prostředek a kraje mokré (pršelo cca 2-3 hodiny před touto jízdou).

Žákyně: Jsem dnes četla, že nejvíc kloužou na silnici za mokra kostky.

Já: To jo, noooo....

Žákyně znalecky: Dneska pršelo a ano, cítím to..!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...