Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Ale tak.. má to místo původních mlhovek, na místě kde by měly být :D Mnohem horší mi přijde, když si to někdo přidá ještě ke stávajícím mlhovkám doprostřed masky.. Takového "mlhovkáře" je pak radost potkat - ať mi nikdo netvrdí že mlhovky nemohou oslňovat!

Na druhou stranu, když může legálně jezdit a oslňovat tohle, tak proč nee :) 

Mercedes.thumb.png.f4a0939228885c640aff3b863c052197.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v práci. Bába asi tak o pár let mladší než hnědý uhlí výrazně kredenciózního tvaru a nastupovala někde v Čimicích do Crosweje který má dvoje dveře bez schodů a široké a jedny úzké se schodama. No musela se cpát těma nejužšíma dveřma do vozu vysápala se po těch čtyřech schodech na to podium za sebou vlíkla prázdnou RVHP tašku( tašku na kolečkách) a když se vysápala nahoru a já se rozjel tak se rozhodla že se jí tam nelíbí a že půjde dopředu tak slezla ty tři schody a stála u prostředních dveří. No jako to bejvá normální že takhle blbnou ale když jsem se za kolo vracel tak už měla tu RVHP tašku narvanou že kolečka byli vyvrácené jak u přeložené Tatry a u Globusu se zase rvala těma nejužšíma dveřma do vozu akorát že tam vzadu seděla omladina a ty jí dali najevo že s těma rozměrama kterýma oplívá a s tou těžkou taškou že do těch schodů nevyleze tak se rozkutálela podle vozu k prostředním dveřím div neporazila jiné kaštany čekající na jiný spoj jen aby se nacpala do vozu. Jako musel jsem se smát jak může někdo během dvou hodin udělat stejnou kravinu dvakrát po sobě. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 35 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

Mel si zastavit o 2 metry driv aby nestala u těch zadnich

To nejde pokud jsem jediný nebo první bus v zastávkovém prostoru musím zastavit čelem vozu vedle zastávkového sloupku. Pouze pokud si všimnu že tam stojí slepec tak jemu by se měli nastavit první dveře " do cesty" . Zrovna tak pokud dokáže zastávku díky dlouhé nástupní hraně obsloužit jako třetí a další tak musí znovu ještě zastavit u sloupku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...