Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

takže pokračování..
Všechno cajk.. :D Pani matka na mě podala stížnost, že sem arogantní a porušuju zákon, protože sem s jejím synem jela jízdu jen 15 minut.. :D
Tak jako úplně sme nejeli no... vlastně už skončil u nastavování sedačky... :D Jízdy evidujeme až po jejich ukončení z důvodu třeba i poruchy a tak.., takže těch 15 minut byl vlastně můj volný čas... No tak sme se tu celkem zasmáli.. :D no nehodlá se to tu řešit.. Prostě dostanou zpět prachy a ať jdou jinam... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No já nevím, co tam ten učitel dělá, byly doby, kdy jsem v autoškole učil a několik set slidí naučil.

Ale třeba: Povídám paní, tak už konečně zmáčkněte tu spojku (bylo třeba řadit za 4). "Ano hned", paní na to. A vlezla pod volant a rukou zmáčkla tu zatracenou spojku. Když jsem se zeptal, co to dělá, odpověď byla, že jsem jí řekl, aby tu zatracenou spojku zmáčkla. (Dodnes si pamatuju, jak se jmenovala.)

Anebo: Žák při rozjezdu vytočil motor na maximum (Š 105 blahé paměti). Povídám mu, rychle dej nohu z plynu. On na to. Cože, neslyším? No a o sekundu později se potkaly písty s ventily a motor se rozletěl, no blok zůstal celý, klikovka taky... O 4 dny později bylo po generálce motoru a vyráželo se na trať znovu.

Anebo: Učím prokurátorku (dnes státní zástupkyni). Vjíždíme do křižovatky z kopce a z vedlejší. Prokurátorka zapomněla zabrzdit a řítí se rovnou pod náklaďák. Tak brzdím já, prokurátorka to vzala zuby o volant. Když jsme tak tak zastavili, prokurátorka povídá: To je hrozný, asi budu muset přehodnotit svůj přístup k řidičům obviněným po dopravních nehodách.

Anebo: Učím docenta z přírodověděcké fakulty UK v Praze. Před námi jede náklaďák s hliníkovými cihlami z hutí na Mníšku. Povídám. "Hliník se stěhuje do Humpolce". On na to: V periodě posledních několika milionů let nebyly zaznamenány stopy pohybů ložisek aluminia směrem k Humpolci".

Anebo: Učím kurs strojvůdců na ČSD, depo Praha Vršovice. Povídám jednomu: jedeme moc pomalu, přidejte plyn. On ohne volant doprava, takže skončíme na chodníku, naštěstí prázdném. Povídám co to děláte. Já se omlouvám, on na to, ale u lokomotivy se plyn přidává volantem.....

 

Upraveno uživatelem Espero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dělal instruktora na VŘK ( KŘK ) podle toho kdo z Vás pánové byl kdy na vojně. A taky to byli zážitky. Tuším že už jsem jich zde taky pár pustil k dobru. Ale dneska bych to nemohl dělat bych ty smrady tlouk hlava nehlava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Vena garážmistr napsal:

Já jsem dělal instruktora na VŘK ( KŘK ) podle toho kdo z Vás pánové byl kdy na vojně. A taky to byli zážitky. Tuším že už jsem jich zde taky pár pustil k dobru. Ale dneska bych to nemohl dělat bych ty smrady tlouk hlava nehlava.

Já už bych taky nemohl. Musel bych si koupit nějakou plácačku přes hlavy. Ale tehdy (řekněme mezi léty 1975 - 1983 to bylo docela dobře honorované a s čistou hlavou po práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Espero napsal:

 

No já nevím, co tam ten učitel dělá

 

...tak běžně mám nohy na palubce, hulim tam trávu a leju jeno za druhým... 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle jsou kontrolní testy z domácí přípravy... Bylo mi přiznáno, že se na to ani nekouk... :) naštěstí po testech následujou konzultace..., kde se vše probírá... pokud testy splní, tak na konzultace nemusí... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...