Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

@Radek Hurvajz dekuju, jsi hodny ale nemusis, mam to vyzjisteny jak z internetu, tak i od ucetni, stejne tak, ze to penale musim zaplatit a odpustek neexistuje, protoze mam na sebe napsany auto, a to uz je z hlediska financaku brano jako nadstandard. Akorat nikde jsem se nedostal k informaci podle ceho si urad muze zvysit penale o 14 procentnich bodu. 

PS: proc vzdycky pri techto prilezitostech kdy dojej z pracujiciho cloveka vse co jde, myslim na cikany !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖😖

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aaa, uz to vidim, tak uz je to jasne :D , si tak rikam, my jsme v cr fakt takovy ovce, ze si nechame takova jednani libit? Premier ve vysetrovani nekolika incidentu, vsude samy uplatky, rath kandidujici opet do verejnych funkci a mnoho dalsich. Ne me je z tyhle zeme fakt spatne. Doufam, ze se holky dobre vdaj do zahranici, aby nemusely zit v tyhle z*neumím psát slušně*eny zemi.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Charlie 1 nejde o částku, jde o princip toho, že stát chce po občanovi, který pracuje 14,5% a cikány nechává v klidu a ještě jim to vysloveně cpe a jakýkkoli dluh nájemného jim odpustí. A mě pak dždímou jak hovada....... a nemáš ve finále obranu........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tudiz kdyz mi vzp dodala co dodala, jsem se domnival, ze se rodicak jako materska taky nepocita. Tohle nebyl podvod, ale omyl, ktery ovsem neomlouva......

Upraveno uživatelem Scratch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Je tolik slov co neznají......

V autě probíráme kde co..., ale teď sem se dozvěděla, že jeho rodiče maj kavárnu.. "No jo, když já kafe moc nepiju.. já rači grog.. :) "
"A to je co...???"

Kriste..., že nevědí co je šprušle, katr, šnytlík, loukoť, žebřiňák, vozka, potahový vozidlo, nebozízek nebo pořez či obrtlík, bych eště pochopila..., ale prodleva, šlic, chomout, pražec, flastr, valník, dezén, grog a tresť už fakt nepobírám...

Smutný jak sou omezený... i když já taky nevím jak se hraje a píše slovo plejstejšn... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty Lukáš nenadáváš nám tady náhodou? Takový slova neznám a nevím jestli mě nemají náhodou urážet  :D.   Ale je fakt že dnešní mládež má úplně jiný zájmy než třeba mi v těch letech.  Pamatuju si že ve třeťáku na učňáku jsme ráno jezdili o jeden autobus dřív aby jsme se sešli jako parta (ze vsi)  protože ve všední den odpoledne měl každej nějaký povinnosti. A na učňáku jsme zase drželi spolu mi kluci z venkova oproti Pražákům. A každou chvíli se vymýšlelo co se podnikne tím spíš když už většina z nás byla motorizovaná někdo jen fichtlem někteří měli už " mašinu" ( velké moto) . A dneska znám spoustu mladejch který ani netouží si udělat řidičák při tom většina lidí bere ŘP jako součást základního vzdělání. Většina z party na učňáku si " papíry dělala dopředu aby s padnutím 18 mohla začít jezdit legálně. Protože stejně jsme všichni jezdili načerno. Většina z nás vymetala kdejakou brigádu aby si na ŘP vydělala a nečekali jsme až nám na to někdo z rodičů nebo prarodičů dá nebo přidá. Dneska čekají že jim to rodiče zatáhnou a rovnou jim koupí novej povoz. A ty co jsou ještě mladý na ŘP tak ty jen lozej po městě na uších sluchátka v ruce patlafoun a jdou vedle sebe a jediný co si řeknou hele čekuj tohle nebo tamto a kolikrát si i mezi sebou v busu posílaj zprávy patlafounem než by na sebe promluvili. No svět se v prdel obrací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dnes me opravdu dostal do kolen postup SK pobocky T-Mobile:

pritelkyne si byla prodlouzit v patek smlouvu a dostala k tomu novy smartphone Alcatel. V sobotu rano ji volam, nedostupna. Inu vypravil jsem se za ni, telefon zapnuty, sit odhlasena. Pri restaartu koukam na obrazovku a ejhle - nekdo ukradl uz na uvodni obrazovce displeje cervenou barvu. Tak na prodejnu. Jooo pani, telefon je opravdu vadny, ale pri pultovem prodeji je lhuta k bezplatne vymene JEN 24 hodin. Musime poslat na opravu, mame lhutu 30 dni......:grr

Paradni pristup k zakaznikovi, sedmasedesatilete netechnicce

Upraveno uživatelem pesastor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak včera večer sem ho vykopla z auta... arogantní šampónovej rozmazlenej spratek...!!! Mi tykal.., zmetek...! A teď mi volala jeho maminka... a ječela na mě, v sobotu... ráno...!!!! tak sem jí s tim švihla... už potřetí... 😂 dokavať se neuklidní, nezajmá mě... A proč to celý vzniklo...?

"Kde se ta zkur*v... sedačka posune doprava...?"

"Myslíte nahoru dolu.. ? Na levou ruku máte páku podél sedadla..."

"Neeee 🤦‍♀️ Si natvrdlá...?! 😠 Říkám doprava..! Sedim moc vlevo..!"

"Prosim...?! Asi drobet zklidněte hormon...! Ta sedačka nejde posunout do stran..., jen nahoru dolu a nebo dopředu dozadu..."

"No ty vole .. sem teda vlez do pěkný je*ky... na tom webu píšete, že máte nový moderní auta..., máte ho... voe.. Sra*ky..."

"Tak ty ho..a maj tady dveře a vystup si... No dělej... Vypadni...!!!"

chvíli čuměl jak chleba z tašky.., pak vystoupil a řek mi, že mě to eště bude mrzet a prásknul dveřma... No takovej hazlík určitě...! Měla sem ho vykopnout hned po první větě....! Ježiš bijte svý děti ať z nich nevyroste tohle... 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...