Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

Přijíždíme ke stopce a žák řiká: tady musím zastavit..! Načež to dál hrne na dvojku... tak mu to zahamtnu a koukám na něj se slovy: dyť si řikal, že tu musíme zastavit..???!!!

"Já myslel, že stačí, když to řeknu.."

Takže přátelé.., až pojedete po vedlejší ke křižovatce, tak si jen řekněte, že tam máte dát přednost a jeďte dál.. :D a až půjde ňákej chodec... :D Jakoby se stalo, že ste ho pustili... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ‎22‎.‎03‎.‎2018 at 9:12, minimaxa napsal:

Včera jsem přijel domu na oběd. Na protější straně silnice souvislá řada podélně stojících aut. Na straně u naší zahrady žádné auto. Přijela slečna, narvala oktávku bokem na náš habr, který evidentně očesala, vylezla z auta, okoukla situaci, vnitřně uspokojená hodlala odejít. 

Povídám jí, že tam parkovat nemůže. Na dotaz proč jsem jí sdělil, že tam musí nechat průjezd alespoň tři metry aby mohli projet třeba hasiči. Slečna se rozhlédla a povídá: "Ale tady nikde nic nehoří" :D a odešla kamsi pryč.

Pokrčil jsem rameny, zavolal jsem na mé oblíbené číslo a za 3 minuty už měla na oktávce na předním kole krásnou ozdobu.

Na 3m kašlu, ale na svůj habr jsem háklivý :D

 

Jsi jí to měl podpálit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 měsíce později...

To tvrdím všude a pořád.  I " amatéři " to nemyslím nijak hanlivě by měli chodit na školení aspoň jednou za 4 roky aby si tam alespoň ujasnili změny který od dob jejich autoškoly nastali. A možná by se stihli zeptat i na takovéto banality. I když pokud by tam bylo více takový expertů tak proberou jednu nebo dvě záležitosti a bude konec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

už před 40 lety nám na školení řidičů mluvili, že se připravuje něco podobného i pro amatéry--prostě co 5 let sedneš v autoškole na prdel a 8 hodin se bude probírat dopr. vyhláška stylem ''škola hrou'', pokud neabsolvuješ, tak jsi dojezdil...,jenže v česku se umí jen žvanit, viz. jízda vpravo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm přejezdům něco taky mám ;)

Když bliká červená, stát - to ví každý.

Když bliká bílá, znamená to, že přejezd je v provozu a s opatrností ho můžeme přejet. Mám fotku přejezdu, kde jsou zvednuté závory a projíždí vlak.

Když je zařízení vybavené bílým světlem, ale nebliká, můžeme na přejezd vjet, ale s maximální opatrností. Klidně může být v neošetřené poruše.

 

Od jisté doby jsem na železničním přejezdu vždy opatrný, ať je v jakémkoli stavu. A doporučuji to všem ;)

 

EDIT:

Přejezd.jpg

Upraveno uživatelem Péťa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikdy nejedu pres koleje bez rozhlidnuti, kazdy vikend zdrzuju ridice na prejezdu za vesnici Obrubce, kazdy to tam chce hrnout, ale ja se proste rozhlidnu, kdyz nevidim.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každej přejezd max dvacítkou, i když bliká bíle.. za 1. tomu nevěřím, za 2. mám čas se fakt rozhlídnout a za 3. přejezdy nejsu většinou v dobrým stavu = nechci tam nechat půlku auta.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...