Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

To, že někdo po Praze nesvítí už mě nechává klidnou.., ale ty jízdy na červenou... ??? Blikne zelená šipka doleva a rozjede se i ten co čeká na rovně... nebo opačně...

a ta Octa.... :D dodržela aspoň jedno pravidlo... - nevjíždím na přejezd, když za ním nemůžu pokračovat v jízdě.... :D

jako chápete to někdo..? Sou toho věčně plný noviny a telka... a stejně se najde debílek...? To už ani není na to, sebrat tomu papíry... Sekala bych za to ruce a pravou nohu ... !!! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem přijel domu na oběd. Na protější straně silnice souvislá řada podélně stojících aut. Na straně u naší zahrady žádné auto. Přijela slečna, narvala oktávku bokem na náš habr, který evidentně očesala, vylezla z auta, okoukla situaci, vnitřně uspokojená hodlala odejít. 

Povídám jí, že tam parkovat nemůže. Na dotaz proč jsem jí sdělil, že tam musí nechat průjezd alespoň tři metry aby mohli projet třeba hasiči. Slečna se rozhlédla a povídá: "Ale tady nikde nic nehoří" :D a odešla kamsi pryč.

Pokrčil jsem rameny, zavolal jsem na mé oblíbené číslo a za 3 minuty už měla na oktávce na předním kole krásnou ozdobu.

Na 3m kašlu, ale na svůj habr jsem háklivý :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Hele ale já jsem viděl " profíky " takhle mejt vnitřek dveří na autě. Někde v obchoďáku jak jsou ty superexpres myčky kam může panička zastrčit kočár na umytí než se uspokojí v některém shopu o pár pater vejš. SUV od AMG  no asi jen tohle stálo hodně peněz a takový přičmoudlo vzal wapku otevřel řidičovo dveře na kterých bylo víc tlačítek než mám v autobuse a poctivě začal tu vnitřní stranu dveří sjíždět proudem vody asi bych pochopil když by to jen tak jako že štrejchnul a pak pokračoval nějakým tepovacím strojem ale on poctivě jeden tah vedle druhého jako když natíráš plot fakt je že se z toho valilo bordelu. A kolega kterej se jeden čas prací v takovém zařízení živil když jsem mu to vyprávěl řek to je normální protože je to efektivnější jak tepovací stroj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...