Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

Dnes ráno bych nejradši někomu nafackoval... Napadl sníh a lidi se můžou zbláznit... Jedna polovina aut jela jen na denní svícení tudíž zadek po tmě a druhá polovina pro změnu měla zapnuté i zadní mlhovky...světlo sice bylo ale díky těm srač**m  to nebylo ideální ale na mlhovky to nebylo už tuplem :(

Když jsem na to upozornil nějaký SUV( značku nevím) kterému ty mlhovky svítily  až nepříjemně tak mě vyblikal ,po chvíli mě předjel a měl je tam stále...

Upraveno uživatelem brixtr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo to je klasika.. Nejhorší je že tohle ani tolik nezávisí na počasí, já nedávno potkal pána který ty mlhovky pálil v Praze v koloně aut, když jsem se po chvíli dojel tak jsem ho s dobrým úmyslem upozornil ať si je vypne (myslel jsem že o tom třeba ani neví).. Zeptal se proč by je měl vypínat :D  Po chvilce vysvětlování mi řekl že je prostě nevypne, že s nima jezdí pořád protože chce být vidět.. A s takovýma neuděláš nic :) Spíš mě štve ta lenost lidí omést auto od sněhu.. Připadal jsem si jak idiot když jsem ometal celé auto, zatímco 3 další řidiči kolem mě prostě skočili do auta, pustili stěrače (který tim málem zničili) a vyrazili.. A samozřejmě jsem potkal i pár "tankistů" :) za to bych hned sbíral řidičáky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 8. 6. 2017 at 18:38, FrantaCV napsal:

Na té fotce to není vidět, ale měli jsme k té nádrži i dřevěnou tyčku se zářezy na měření množství benzínu - pecka palivoměr.:P Pravda nikdy nezklamal a nelhal, jako někdy ty dnešní - tedy pokud jsi ho neztratil.:aut

Mám to takhle u hasickýho trambusa.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...