Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

Takže... Červený sou 2 nabouraný auta blikající varovkama, vzhledem k prostoru trojúhelník hned za kufrem toho druhýho...

fialově sem vyznačila jak se velice jednoduše dalo nehodu objet...

a teď ... Modré auto je naše.. :D frajerka najela až k tomu teojúhelníku a zastavila... Stála a čuměla... Mezi tím se přebarvilo a z levé strany přijel bus, kterej přes nás nemohl pokračovat dál..

děvče asi po minutě, kdy kolem nabouraných aut chodili řidiči a fotili si to, vyhodnotila, že auto před námi "má asi poruchu" :D to mi eště cukaly koutky... :D No a pak začal tanec v křižovatce... :D Komisař si sedl tak, aby viděl, že nepomáhám... Děvče si couvlo podle zelené šipky (úplně na blbou stranu - doleva) tak jí už řikám: horem to neobjedem.. Ty wole.., dala za jedna a v mžiku se na tom asi půl metru rozjela tak, že sem jí to zahamtla těsně za tim nabouranym autem.. přičemž už sem nebyla ani já tak rychlá a porazili sme ten teojúhelník... To už troubil autobus, auta za náma vedle nás no prostě kolaps.. :D A komisař: PANÍ UČITELKO, nepomáhejte..!

holka uplně v p..., já v p.. co eště udělá.., tak nakonec teda couvla doprava a jela pak nahoru vlevo kolem toho nabouranýho auta a snad na milimetr se do něj znovu netrefila.. Zkoušku samozřejmě neudělala, protože zásah učitele..

když sme se vraceli od auta tak hlesla, že by to zastavila sama.. !!!(Hlavou mi proběhlo - no o to nabouraný auto určitě..! :D )

takže ve výsledku šla domu s pocitem, že kuli mě zkoušku neudělala... :D 

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radime asi tak :D hlavně mě sr... že sme pomalu na tři minuty blokovali tu křižovatku a on ani nehlesnul..., prostě mu to bylo jedno... Autobusy zpoždění už tak, kolona až do Brna a pán si seděl jakoby nic... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to bude matroš.. :D eště že s tim nebudu jezdit... :D

(pro nezasvěcené máme program, kde komunikujeme s žáky.., pro přihlášení je potřeba zadat email a číselný kód)

Žák: Proč mi nejde se přihlasit do programu..?

já: tak vydržte (vygenerovala sem novej kód) nesu mu to na papírku napsaný a řikám ať teda zadá ten mail a tohle číslo...

on vyplní mail a nový kód namačká bez čehokoli tady..???

AU...! :D

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A tak nepotřebují všichni k životu počítač či chytrý mobil. Pamatuji kdysi (tak rok + - 1997, prostě doba Windows 95) na jednu kolegyni, která mne zavolala, že jí nereaguje počítač. Řekl jsem jí, že musí nejdřív zavřít okno. Podívala se na mě tázavým pohledem, ale vstala a zavřela ho,. Holt každý nějak začíná.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Další perly borce saniťáka... Ptal se mě, že když už má odjeto 23 jízd a je jich 28, kdy už půjde na zkoušky... Fota sou z průběhů jízd 16-23 :D Červená čára jeho trasa zelená čára můj zásah...

1. Odbočíme vlevo.. (Na jeho omluvu šipka přik.sm.obj. tam nebyla..., ježiš ale teochu citu..!)

2. Na kruhovém objezdu pojedeme třetím výjezdem to znamená jako doleva...

3. Tam mi zastavil a zeptal se jestli pojedem doprava nebo doleva...?

4. Na křižovatce, hned za přechodem, odbočíme vlevo..

5. Na světlech odbočíme vlevo.., a pamatuj, že za křižovatkou musíš do levýho pruhu.. máš tu dva odbočovací doleva...

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Saniťák ne woe.. :D neboj Koudy... už sem mu vysvětlila, že samostatná jízda vypadá jinak a zatím je ve fázi přikupování jízd.. bohužel to nechce vzdát.., takže má slova, už na začátku, že to bude drahý, se pomalu ale jistě začnou naplňovat... zkoušky jestli někdy, tak odhadem nejdřív za dalších 40 hodin... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...