Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

před 8 hodinami, FrantaCV napsal:

Já si zase vybavuji obrázky, jak přátelé z bývalého NDR za "Trábošem" vláčeli karavan dvakrát těžší než samotné auto. A fungovalo jim to z Německa až k Černému moři.

Si tipnu, že jsi zažil i komplet 3člennou rodinku na Simsonu.... :o 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo s Tráboškem se užilo srandy. Když jsem si udělal  " Trojku " tak jsem do své péče získal modrého sedana ze kterým jezdila máti. A jelikož jsem byl mladej a bláznivej tak jsem ho začal zlehka dnes se říká tunit tehdy se vymazlovalo nebo vylepšovalo. A protože to bylo v době kdy já začínal a Trabanti končili tak některý věci nebyli a jiný se sehnali v pohodě. V té době jsme s tatíkem pracovali v jedné továrně (ČKD ) na údržbě kotelny tatík na zámečnické dílně a já na dílně měření a regulace a na u provozních dělali také táta se synem oba zapálení dvoutakťáci starší do trabantů a mladší do warťasů a jednou mi ten mladší donesl že prej úžasnou vychytávku dvojitý karburátor a dvojitý sání. Při zkušební jízdě po inplantaci tohoto " zdokonaleného " systému mi poprvé a naposled došel benzín uletěl jsem asi 15 km a ono to sežralo přes půl nádrže ale fakt to letělo.  Pak když jsem v 97´ byl na vojně tak jsem ho měl sebou a když začala zima tak většina spolubojovníků měla problém ty svoje " fáčka , stovečky a stodvácy "   nastartovat tak jsme roztlačili traboše a s ním jsem pak roztáhnul postupně polovinu parkoviště. Jednou mi ho spolubojovníci odnesly z parkoviště a schovali ho pod kůlnu kam se ukládal motocykl náčelníka štábu který měl dovolenou a když se vrátil tak neměl kam uložit svoji MZ a já protože jsem byl na útvaru vyhlášený jako dobrák jsem chytil tři týdny bezinek  ( pro nevojáky bez vycházek) . Nejlepší bylo že s té kůlny jsme ho zase musely vynést protože vyjet to nešlo jak tam bylo málo místa.

A v autoškole to byly taky hezký zážitky. O tom jindy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zabiju se..! :D 

22 jízda z 28.
Jedeme po dvouproudovce... Tak ňak asi tři auta před náma.. Dojíždíme v klidu k semaforu a přišel dotaz:
"Mě taky svítěj vzadu červený světla..?"
- "no jestli máš rozsvíceno, jako že máš, tak ano..." :) 

Odjíždíme z křižovatky a děvče sahá po přepínači a vypíná (zhasíná) světla... Řikám: "...a tenhle počin sme teď udělali proč...!?" :myslim
"No dyť ten před náma přeci taky zhasnul..!" :nevim

Tak na ní koukám a ptám se: "Jaký červený světla si to měla na mysli..?" :o

Sou věci..., který tušíte jak dopadnou.. :D 

"No takový ty jak svítěj dycky uprostřed nahoře......"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidíš, se doma naučila "nesvítit zbytečně"... :D

Mě se nedávno zeptal synátor (řidičák teda ještě nemá a ještě ho ani nedělá), na co že tam ty auta to třetí brzdový světla mají... Ale už řádně vysvětleno, tak snad pochopil ;)

Upraveno uživatelem Pacho69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Internet už v dnešní době umí opravdu všechno... :D 

jedem si tak v klidu po Spořilově..., vlastně uplně v klidu ne..., tak vehementně mi musel ukázat kde přesně bydlí, že málem porazil popelnice i s bábou, která tam zrovna stála... (Ale to dělaj všichni :) ) každopádně dojíždíme ke světlům na kterejch bliká oranžová, sme na hlavní, tak mu jen řikám ať si dává pozor na chodce, když v tom praští do volantu, až se leknu, a houkne: "ty vole zase spadnul internet...!!!" Já řikám cože..? Jak jako??? Nechápu...
"No dyť tam blikala ta oranžová..!"

:D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Ale kde že... :D

sbírám materiál.., že si to ty..., tak mám tu jednoho borca...! :D čára sem čára tam.., šipky pro objíždění na nic... No prostě si jede kudy se mu líbí... :D

první v protisměru

druhá opět v protisměru (zelená šipka označuje místo, kde je dopr. značka "přikázaný směr objíždení)

ke třetí řeknu jen - na světlech odbočíme vlevo... :D

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...