Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

u spolujezdce před nohama byl (je) uzávěr benzínu - jak na motorce (vodorovně zavřeno, dolů otevřeno, nahoru rezerva)

A to bylo rozebraných motorů jen proto, že spolujezdec o páčku zavadil nohou. Ale zase se nechal zadřenej motor poslat poštou na generálku - i s krabicí měl do 15 kg.

 

Upraveno uživatelem RichVa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Copak u motorové pily (víčka jsou dost podobná), ale taková perlička - tedy už před mnoha lety - přišel bývalý soused, hrdý majitel vozidla Žiguli,  se slovníkem který zde nejde publikovat a s prosbou zda nemám nějaký grif jak snadno dolít olej do motoru, že ten otvor udělali ty ............ děsně malej a že tam nedostane ani nálevku.

No přes otvor pro měrku oleje se opravdu dolévá olej špatně.:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně Koudy.. :)

a nebo: na kterou stranu budeme couvat..? - "malinko" :o

a to mám určitě ještě jednu perlu asi měsíc starou... "Proč vlastně v autě řadíme..?" - "aby se netočila spojka!"

:D:D:D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když trabant, tak si vždycky vzpomenu, jak jsme ho jednou opravovali na dílně v zemědělském družstvu, kde jsem pár let působil. Baterka byla slabá, tak na vyzkoušení jsme s kolegou odchytili jednoho traktoristu, aby nás roztáhl. Ochotně vyrazil s námi na laně, jen se nevyhýbal pohozené tvárnici. On nemusel, ale my jsme na ní v trabantu poskakovali snad 30m. Pak nás přetáhl, motor naskočil a vše OK. No, byly to docela kvalitní stroje [emoji1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si zase vybavuji obrázky, jak přátelé z bývalého NDR za "Trábošem" vláčeli karavan dvakrát těžší než samotné auto. A fungovalo jim to z Německa až k Černému moři.

Upraveno uživatelem FrantaCV
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...