Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

Jj,to je bohužel běžnej přístup českejch obchodníků.Když napíšu obchodníkoj v zahraničí,tak mám většinou odpověď v řádu hodin,max.do druhýho dne.Je to smutný,ale když nemusím,tak se českejm e-shopům vyhejbám.Nejen že nekomunikujou,ale navíc maj běžně napsáno skladem,ale pak čekáš s různejma výmluvama čtrnáct dní než to vůbec pošlou,popis zboží vcelku žádnej,udání specifikací a rozměrů výrobku to je už hodně velkej přepich a obrázek,když už je,tak v pidi rozlišení a velikosti,a nejde ani zvětšit.Jo a ještě napíšou obrázek je pouze ilustrační.No a na závěr to dovršej cenou,ze který si sedneš na pjdel.Jo a reklamace v ČR je taky slušnej zážitek s nejistým výsledkem.

Takže namátkou asi takhle.Kupoval jsem např. akučku. Z UK ji mám za 7.500,- a u nás ji tenkrát prodávali za 17.000,-,dnes za 14.000,- a vejš.Náhradní origo baterka do aku: z Německa za 1900,- u nás v klidu i za 4900,- LED pásek za 150,- u nás ten samej 800,- A tak bych mohl pokračovat.Vše s jasným popisem,údajema,a jasnejma fotkama.Navíc třeba z německa to mám do tejdne v poho doma a obchodník ještě poděkuje a zeptá se jestli bylo všechno v pořádku.Nevím,kde se stala chyba,že u nás kujva nic nefunguje pořádně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak kdy.Přes eBay je to pohodlnější,ale někdy hledám,protože většinou má prodejce přímo na e-shopu ještě lepší cenu než na eBayi,takže koupím přímo.

V Německu jsem byl spokojenej třeba tady:  GOTOOLS Werkzeughandel   Po přihlášení k newsletteru dostaneš ještě na nákup nad 100 eur poukaz 10 eur

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, nejběžnější výmluva. A další level je těch "několik stovek dotazů" tomu se taky musím chechtat. Jestli si nevšimli, že jim chybí několik stovek dotazů, tak jich denně musejí mít několik tisíc. Což při vší úctě je holý nesmysl u takového e-shopu. Je to lowcost e-shop běžící na základní šabloně shoptetu bez nějakých větších úprav, takhle se velký e-shop neprezentuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mnozí z Vás ví že tak nějak stále zkouším najít nějakou možnost přivýdělku k dílně. Někdy okolo 10.10 jsem byl na pohovoru v jedné nejmenované firmě kdy se vše tvářilo že by to neměl být problém domluvili jsme se i na tom že mám prozatím zájem brigádnickou spolupráci s tím že pokud by to bylo nutné že bych přešel na plný úvazek. Paní šéfová vyjádřila svůj návrh hele a co kdyby jste se zítra svezl aby jste věděl do čeho jdete a pak teda definitivně řekl jo/ne  až zítra skončíte tak zavoláte řeknete svoje rozhodnutí a domluvíme další jako proč ne férová nabídka takže druhý den jsem se svezl z jedním z kmenových řidičů od něj se dozvěděl víc než od těch kancelářských a rozhodnul jsem se že do jara by to mohla být dobrá " zašívárna" tak jsem vzal telefon a že té paní zavolám. Ten den od 13 do 18 hodin jsem to zkoušel asi 6x jednou " volaný se nehlásí pak volaný hovor nepřijímá volaný je nedostupný tak dobrá zkusím druhý den druhý den od 9 do 18 asi 12 pokusů a jen vyzvánění třetí den opět. Tak jsem napsal email s tím že jako jsem zájem o spolupráci měl ale jejich styl komunikace že mě odradil a tudíž že zájem už nemám a že jsem rád že jsem si to rozmyslel. Paní odpověděla něco jako že není možné aby nezvedla dva dny telefon apod. No nic neřešil jsem to.  Ve čtvrtek večer koukám od emailu a tam zpráva od té firmy tak to otevřu a tam kompletní dispozice k práci na celý týden PIN k tankovací kartě, PIN ke skřínce s klíčema od náklaďáku a PIN k bráně abych si mohl náklaďák vyzvednout. Tak jsem včera vzal telefon a volal na číslo uvedené v těch dispozicích na druhém konci zděšení jak se to mohlo stát a takový já říkám stát se to mohlo protože tam máte bordel a říkám měl jsem sto chutí se na to vykašlat a nic neřešit ale přišlo mi to blbý aby někdo ze zákazníků musel řešit v pondělí ráno v tři hodiny že mu nedorazilo auto na nakládku apod. A ta buchta na druhém konci no já jsem tu dneska poslední směnu takže to bude třešnička na dortíku já jim to prostě neřeknu že jste volal a nechám je to vyžrat protože to jak to ta paní vede je důvod proč tu nejsou lidi a proč lidi odchází já jí říkám to si s tou informací naložte jak chcete já budu mít svědomí čisté a v noci na pondělí jak to nedělám si vypnu telefon.  Tak jsem zvědav jaké to bude mít pokračování. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...