Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dostalo mě do kolen :)


Recommended Posts

Jako je fakt že to jak mají některý lidi nastavený sedačky tak že se divím že vůbec můžou tím volantem kroutit. Jezdí sem ke mě na servis ženská řekněme kypřejších tvarů asi tak o půl hlavy menší než já má IV golfa a já se po ní za volant nevejdu.  Na autobusu jezdila možná že ještě jezdí jedna kolegyně taky menšího vzrůstu ale co jí příroda ubrala na výšce to jí přidala na hrudník. Ta když si seřizovala sedačku tak si jednou rukou přizvedla kozy  druhou odjistila sedačku přirazila ji k volantu a pak si do volantu hodila ty kozy.  A tak jako spousta kolegů měla proužek od volantu na pupku tak ona měla proužek pod kozama na triku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

😂😂😂😂😂 já to mám v každým autě děsně jednoduchý.. sedačku úplně dozadu, úplně dolu a volant většinou úplně dopředu úplně dolu....

Ale tohle, není ani tak že by se namáčkla na ten volant, jako spíš o totálním výmazu mozku... 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, ozzy56 napsal:

na cestách to vypadá, že takových je dost, bohužel, když to neudělá tam, udělá to jinde :(

To by nesměly existovat vesnický autoškoly typu Tanvald, Dobřichovice, Kunžak atp..... :(

na rovinu - za sebe už sem nepustila dost lidí...., to že to zku... někde někdo jinej, bohužel neovlivním..., sice přijdu o prachy, ale za klidný spaní, to nevyměním nikdy..... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Weri, je to tak, jeden člověk svět nespasí 😉

ve vchodě máme starší paní (cca 70), která ovšem řídí asi 40 let, co ji pamatuju, ale totální antitalent, zaparkovat jí trvá snad 15 minut, vždycky vyleze z auta a jde se podívat jak stojí 😯, prostě divadlo pro sousedy, než odjede dalších 15 minut--kontroluje světla, čistí je i když jsou čisté, pak okna, pak pět minut zapíná pás a navlíká rukavice, naštěstí jezdí jen v létě a to cca jednou měsíčně (přiveze auto z garáže před dům), o rozjezdu auta psát nebudu, prostě to necítí, spojka by ji musela už zabít, ale jezdí, auto jsem nabourané nikdy neviděl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takových jedinců se na cestě nejvíce bojím, protože ihned po získání ŘP přesedlají do taťínkovy audinky či jiného obrovského SUV, kterým si onen majitel léčí svůj Napoleonský syndrom. Ostatně denně a i včera jsem se o tom opět přesvědčil, poprvé v malenovicích a podruhé v Hukvaldech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, ozzy56 napsal:

Weri, je to tak, jeden člověk svět nespasí 😉

ve vchodě máme starší paní (cca 70), která ovšem řídí asi 40 let, co ji pamatuju, ale totální antitalent, zaparkovat jí trvá snad 15 minut, vždycky vyleze z auta a jde se podívat jak stojí 😯, prostě divadlo pro sousedy, než odjede dalších 15 minut--kontroluje světla, čistí je i když jsou čisté, pak okna, pak pět minut zapíná pás a navlíká rukavice, naštěstí jezdí jen v létě a to cca jednou měsíčně (přiveze auto z garáže před dům), o rozjezdu auta psát nebudu, prostě to necítí, spojka by ji musela už zabít, ale jezdí, auto jsem nabourané nikdy neviděl :)

Možná divadlo pro ostatní, ale dělá vše co by měl dělat každej před jízdou a po zaparkování...že nestojí jak trubka na štorc a neobouchá auta kolem sebe....pak by tu nemuselo být téma o parkování...zda svítí všechna světla, stěrače stírají.... :) hlavně, že vždy dojede v pořádku :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že jsou lidi divný a hnusný to vím dost dlouho ale nějak jsem nechtěl věřit tomu že až tak moc.  Navečer čas dopravní špičky návratu nocležníků pracujících v Praze do jejich předražených domečků v okolních vesnicích. Já jedu jak je mým zvykem proti proudu tudíž já musí jet do Prahy za Nehvizdama na křížení II/611 se sjezdem z D11 rána. Muselo se to stát pár minut než jsem se tam objevil od Prahy po hlavní jel klučina cca 20-25 roků nádherně renovovaným Trabantíkem  od dálnice  ku.da s Mondeem která měla dvě cedule STOP a dvě STOP čáry v cestě a stejně mu to tam vrazila Trabantík skončil o dobrých 100 m od místa střetu téměř v protisměrném jízdním pruhu. Když jsem tam dojížděl tak ta slepice stála venku u auta a rozhlížela se. Zastavil jsem tak aby se dalo projíždět natáhnul jsem svíticí vestu a šel jsem se podívat na toho klučinu ten seděl v Trabantíku  a když jsem na něj promluvil jen mumlal že přece byl na hlavní tak jsem ho nechal sedět v autě a ta slepice jak viděla že na něj mluvím tak začala brát za dveře lek jsem se že chce ujet tak jsem na ní začal hulákat ať to ani nezkouší a vytáčel jsem 158 operačnímu jsem dal polohu, RZ obou aut a že není únik provozních kapalin a vyproštění nebude potřeba ale asi aby radši poslal RZP že ten kluk vypadá dost otřeseně a operační mi povídá pane mohl by jste tam vydržet než dojede někdo z našich nebo první modrý světla dneska je toho moc nevím kdo tam bude dřív. Říkám jo v klidu stejně bych tu čekal protože mám strach aby ten kluk z toho auta nevylez a nemotal se po vozovce a někdo ho netrefil, jste hodnej díky moc a naši už jedou do 5 min by tam někdo měl být.  Hele lidi ta ku.da za celou dobu nebyla schopná se přijít podívat jestli tomu klučinovy něco není od mého zastavení do příjezdu první hlídky PČR mohlo uběhnout 10-12 min. a ona neudělala víc jak dva kroky od auta.  Když chlapy dojeli tak prej jestli vím jak to bylo tak říkám hele nevím já dojel a už to bylo hotový říkám nikdo za celou dobu nezastavil jen já a říkám hele ten kluk v tom tráboši je dost otřesenej zkusil bych ho ať vystoupí a posadil bych ho k Vám do auta než dojede RZP a polda jo dobrej nápad pomůžete mi s ním kolega půjde zjistit protistranu tak říkám jo pomůžu ona bude asi držkovat že ode mě dostala pár titulů říkám když jsem se tu začal motat tak vypadala jako že chce vzít dráhu.  Když jsem se za hodinu vracel tak tam ještě stálo auto nehoďáků a ty chlapy co tam dojeli první tak jsem zastavil a šel jsem se zeptat co udělali s tím klukem tak polda povídal že ho RZP vzala do špitálu na pozorování. A že prej se ta ku.da ptala kde na mě může podat trestní oznámení že jsem jí urážel tak jí to pánové vysvětlili že může hned jim a že on jí k tomu co má na krku přidá neposkytnutí pomoci protože neudělala nic ani nezavolala na 158 že je účastníkem nehody. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já měl přesně to samé--čelní nehoda, 100%ní viník ten druhý a on celou dobu než přijeli cajti jen chodil vzadu za svým autem a TELEFONOVAL !!! :grr, přitom nevolal policii ani záchranku, ty jsem volal já

co je se mnou a manželkou měl u zádele, ale musím uznat, že mu to u soudu hodně přitížilo, soudce si ho vychutnal..., no joo, ale vždyť má jen 19 let, tak přece nemoh vědět, co má v takové situaci dělat, bečel u soudu...😯, ještě že měl pojistku a nebyl sfetovaný nebo ožralý :roker

Upraveno uživatelem ozzy56
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výš jak pochopil bych kdyby měla v autě děti tak že nechtěla jít od auta aby se nebály nebo tak něco. Jako to že nezastavil nikdo z okolo jedoucích budiž já když vidím že se v místě nehody motá někdo ve vestě tak si toho taky přestávám všímat protože si říkám fajn má vestu běhá okolo toho tak je to pod kontrolou pokud by potřeboval pomoc tak si nějaké auto zastaví. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jo... je to tady... 😂 žijuuu...!

Tak napíšu jen ty velký záseky, páč by to byl román...

To že jezdí od čáry k čáře neřeším.., ale na pokyn směrovka doprava, pravý zrcátko, že dá blinkr a přepne ovládání zrcátka doprava je fakt už moc...

Úvalská... jedeme doleva až na chodník... zastavuju...20200731_123143.jpg

 

Po tom, co jí řeknu, ať nejezdí rychle že to nestíhá, se mě opět zeptala, jak to má udělat, aby to teda zpomalilo... tak jí říkám, že od toho tam má brzdu a nebo ať tolik nešlape na plyn... načež asi 3 minuty na to jede 50 na čtyřicítce do zatáčky v Přetlucký... (kdo zná, ví, že tam ta 40 není úplně od věci) takže klasika brzdím...! Prostě by zas jela rovně...

20200731_123359.jpg

Ok, jedem dál... kruhák u Tesca, by sme jely rychleji, kdyby to auto tlačila, ale říkám si, nebuď zlá, jede pomalu, aby stíhala... a křižovatka doleva... - modře jel bus, červeně ona... (strhla sem to) tak jí říkám - dyť jel pred Vámi ten autobus, tak snad vidíte kam jede...

20200731_123320.jpg

a to nebyl konec... jedem v pravým pruhu a říkám jí, tak vidíte šipky,  v tom pravém nemůžeme jet, změňte pruh.. (s tím, že by dala blinkr a koukla do zrcátka doufám nepočítate.. 😅) přišla totiž nejdřív otázka: a doprava nebo doleva?

20200731_123443.jpg

A pozor, teď přijde majstrštik... Průběžná... a "můžu za to já" protože sem jí řekla (viz modrá šipka), že má jet za MHD...

20200731_123604.jpg

taková jízdička po pražcích v trávě při pátku je přeci to co chceme všichni... !!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a uz si nekomu realne nafackovala ??

tuhle slepici bych vyfackoval po prvni jizde a posadil ji na MHD
 

a abych nebyl od veci:
u kolinskeho nadrazi mame krasne misto pro TAXI a K+R
krome toho ze nam ridici parkuji na taxikach - nejsou schopni popojet do chlivecku K+R a stoji ve vjezdu
kdyz na ne clovek zatroubi rozciluji se ze prece jen vykladaji pribuzneho a hned zase jedou

na to ze stoji ve vjezdu klidne 5 minut je uz jine tema
jasny pochopim kdyz je parkoviste plne (nekteri tam stojej i hodinu) je v okoli dost mist na parkovani

EDIT: jen logika veci prvni ingenyri by se meli zamyslet a cele arkoviste otocit nebo vymyslet jinac



obrazek.thumb.png.48841da11f414551902e491cd333e2b9.png

 

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, Fruktis napsal:

@Weri 605 ja teda u posledniho obrazku vidim sipku cervenou 😛

Jo ten poslední má šipku červenou, jela by za tramvaj... 😅 protože o 2 obrázky výš sem jí, řekla, že má jet jako autobus..., což je ta jediná modrá šipka v celým příběhu... 😊 (viz jako modrá šipka výše)... prostě si to, že má jet za autobusem o dvě křižovatky dozadu, vyložila tak, že má jezdit za MHD...., takže chtěla najet za tramvaj co projížděla kolem nás.... :)

já nevim, jestli to vysvětluju pochopitelně... 😅 dyštak řekněte... 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele když bych to řekl tak jako to tuhle řekl Pepíno máti   " babičko já vím že ze mě máš svatozář " to jí řek v pondělí a ve středu po nějakém dalším svém průšvihu aby si babičku uchlácholil tak jí řek  " babičko vidím tu svatozář zcela zřetelně a už začíná svítit "  a babička nám pak říkala no já jsem měla co dělat abych se udržela a nesmála se copa to hajzlíkovi když mele takovýhle věci můžeš nasekat prd.l.  Takže @Weri 605 pana majitele požádej aby Ti přidělil auto s vysokou střechou protože už máš svatozář a aby jsi se do toho auta vešla. 

Ta křižovatka jak měla jet za BUSem a jela do protivky to je od Tesca k metru Skalka u statickýho úřadu? 

Upraveno uživatelem Vena garážmistr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...