Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 SW 2,2i by Fredy


HalaFrantisek95

Recommended Posts

před 15 hodinami, StibTo napsal:

No nevím, teď už mě zase hlodá v hlavě slovo tuzing .. Ale proti gustu ..

Takže to co není originál je hnedka tuzing... ? :D Když si vyměním origo stěrače za FLAT stěrače, tak jsem hnedka otuzingoval auto ? Mě se to líbí, jinak bych to nedělal. Já to sem do fora nedávám kvůli tomu ty příspěvky, aby u každé věci co není originál z fabriky v tom roce co se to vyrábělo někdo psal že je to tuzing. Dávám to sem ze své dobroty, kdyby to někoho oslovilo a chtěl to taky, tak že mu můžu poradit co a jak. Jinak v dnešní době automobilky dělají podsvícení klik, prostoru u nohou, kaslíky atd už z výroby ;):) 

P.S .. na fotce je interiér nového 7.er BMW ( nejvyšší řada co automobilka vyrábí ) a podsvícení je už takhle z výroby, akorát je to založeno na RGB systému . Tak jim může taky zaslat třeba email, že dělají tuzing na autech :D:D:D:D ...

 

bmw-7-228488.jpg

Upraveno uživatelem HalaFrantisek95
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, co je přehnané a nevkusné je hnedka tuzing .. Že to BMW dává už od výroby mě poněkud nezajímá. 407 nikdy podsvícení klik ani odkládacích prostorů neměla, neříkám, že to není praktické, ale je třeba najít "balanc" mezi "decentní" a "kolotočářske" a to tady nevidím ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak promiňte sire, že jsem místo 10 cm nedal jen jeden, dává to dost automobilek, ne jen BMW , tohle jsou fakt dětinské dohady , prostě se ti nelíbí nic co nevyjelo v tom stavu z fabriky a basta, pokud to tak je, bude lepší, když moje vlákno budeš přehlížet, než pod každým mojim příspěvkem vylévat srdce tvého vkusu :) taky ti nechodím hanit příspěvky na tvém vláknu, když se mi to nelíbí, prostě to přehlížím.Zbytečně pak tady akorát naskakuji příspěvky, které jsou o hov** a lidé co by to zajímalo musí přes ty chlísty akorát listovat . Kritiku a názor snesu, ale tohle mi přijde už zcestné abych i do budoucna měl číst příspěvky na styl, že když to není z výroby, tak je to tuzing, kdyby mělo auto 10 cm rouru výfuku, křídlo jak na WRC, bodykit z need for speed a kdesi co si za prasárny, tak budiž, ale u takovýhle drobností, je to fakt zbytečné :) .

Upraveno uživatelem minimaxa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic si z toho nedělej, je to především Tvoje auto, a dělej si s autem to co se Tobě líbí, nenech si do toho od nikoho kecat. 

Pokud se ptáš zda se někomu líbí co s autem děláš, tak musíš počítat  s kritikou, tady jsou pomalu všichni konzervy a drží se hlavně toho, aby auto bylo v origo stavu, včetně mě, i když já na auto poslední dobou čas nemám, ale třeba 406 kterou jsem měl tak jsem se snažil ji udržovat v origo stavu. 

Ono pokud půjdeš někam na tuning klub tak tam pochodíš líp, tady když se podíváš co má kdo za auto tak si to každej jen decentně upravuje, třeba kola, fólie na okna a podobně. 

Hlavně v klidu, udělej si to co se Ti líbí a z čeho budeš mít radost, každýmu se líbí něco jiného. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to nahodou libi, vypada to dobre:). Jen bych to nenechal svitit po celou dobu jizdy kvuli oslneni, ale napojil bych to na spinac dveri aby se to rozvistilo napr pri otevreni dveri:). Jinak ja v kasliku pri jizden estracham proto mi to prijde zbytecne . Ale jinak pecka:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@HalaFrantisek95 asi jsi moc nestudoval pravidla, že ? Necituj přímo předchozí příspěvky ! A pokud chceš něco přímo někomu vzkázat, můžeš ho označit pomocí zavináče a nicku...

Upraveno uživatelem StibTo
Označeni člena
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podsvícení dobrý, ale na můj vkus to šajní až moc.. :D Jinak ty budíky by mě taky zajímali :) Hlavně jak složitý by bylo předělat to na bílou, za mě (a asi ne každej s tim bude samozřejmě souhlasit) je to snad nejlepší barva :) Máme to ve firemních octávkách a musím říct že po první služebce jsem se do toho zamiloval :D 

Jinak nahoď taky nějakou pořádnou fotku toho interiéru! Dost by mě to zajímalo s tou černou :) Pokud už jsi od toho teda neupustil..

A souhlasím se @Šalda, s kritikou musíš počítat :) Když jsem si já hrál s 306kou taky se to každýmu nelíbilo.. Chtěl jsem se na tom autě prostě vyblbnout, zkusit si to a podobně.. :) Teď už k tomu přistupuju jinak, pořád se mi úpravy líbí ale decentně. Na podsvícení se taky časem chystám, ale jen pod nohy, maximálně do dveří jedna ledka ale to ještě uvidím :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Rikic339 rád bych RT4 jenže ted mám objednaný kola R18 , cena bez gumy za jedno je 5092,- .. + gumy hned je v tom člověk za 28 hadříků, takže na rádio nejsou zbytečný prachy navíc :) bohužel kola budou až v půlce srpna protože nikde nejsou na skladě a musí je vyrobit ... jinak jsou to ty kola na fotce Tomasony .. :))))

 

VW-Golf-7-GTI-Performance-Tomason-TN16-19-Zoll-Tuning-2.jpg

Upraveno uživatelem HalaFrantisek95
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 Pravda Radime, kola z coupe se nechají sehnat za ,, pár korun ,, :) jenže seženeš sadu třeba za 8000 ,- když budu brát za normální stav kol :) a většinou to má na sobě gumy co jsou skoro na dráty . Takže pokud z toho budeš chtít udělat hezká kola tak renovace a nový lak je cca 1500-2000 kola při tomto rozměru . ( Ptal jsem se v nedalekém servise, kde opravují elektrony ) a nevýhodou těchto kol je to, že jsou bez Typového listu, takže se nedají zapsat a pokud by se to nechalo udělat a nějaká firma by mi na to typový list vystavila, tak už to zas není až tak velký cenový skok, jako za kola, které jsem zatím na žádném Peugeotu neviděl :) 18 ky z coupe jsou pěkné, neříkám že ne, to ani nápad, ale na můj vkus jsou moc ,, prázdné ,, samozřejmě zas věc vkusu, jen mám rád více paprsků . :) Kdybych měl V6 tak tam klidně dám kola s méně paprsky, protože jsou tam větší brzdy, takže je na co se koukat za kolem, ale u 2,2i zas tak velké brzdy nejsou, takže by tam bylo víceméně ,, prázdno ,, :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, HalaFrantisek95 napsal:

 Kdybych měl V6 tak tam klidně dám kola s méně paprsky, protože jsou tam větší brzdy, takže je na co se koukat za kolem, ale u 2,2i zas tak velké brzdy nejsou, takže by tam bylo víceméně ,, prázdno ,, :D 

Pokud vím, tak na 2.2 i 3.0 jsou brzdy stejné, předek 330mm zadek 290mm. Leda jestli na té starší 2.2 nebyly ještě vpředu 283mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...