Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 SW 2,2i by Fredy


HalaFrantisek95

Recommended Posts

Zrcátko to se dá najít na youtube, někdo tam měnil tuším obyč za vyhřívaná, je tam rozborka komplet. Pohledej. Ta měrka nádrže je jen nepřesná, neřešil bych to - teda pokud Ti po dočepování doplna neukazuje pořád tři čtvrtky :)

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska po X telefonech s prodejcem nových kol jsem došel k závěru že změním objednávku... Tomasony totiž nejde napsat to velkého TP, protože k nim není typový list, jelikož by vylejzaly ven z blatníků. Takže jsem dneska změnil objednávku a objednal úplně nové Německé Borbet kola .. R19, které mají typový list a jdou tedy i zapsat :):):) guma na to půjde 225/40 , výška gumy by měla být 9 cm tak snad to nebude zas tak zlé, ale určitě to bude vypadat hnedka jinak to auto. Přikládám fotku těch kol, na fotce jsou ve velikost R18. 

imag0006byysq9.jpg

Upraveno uživatelem HalaFrantisek95
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, StibTo napsal:

To by mě zajímalo na kolik Tě to celkově vyjde .. :)  A propos - pokud jdeš fakt do těhlech tak musím "otočit" - a pochválit :super

 

Jedno kolo necelých 5800 s 21% DPH , takže kola 23200 ,- + typový list 200 ,- + ventilky 60,- + doprava 150 ,- takže kola jako taková bez gum + přezutí a vyvážení, evidence na STK + zápis do TP ,mě vyjdou na 23 610:) zde je fotka v tom rozměru co je mám objednané ( R19 ) , akorát mám objednané čistě stříbrné jako je na první fotce, ale rozměrově odpovídají fotce druhé .

borbet-cw-4-felge-mit-reifen-silber-in-19zoll-alufelge-radkasten-auf-schwarz-bmw-f36-2016-sommer-chapmansroad-2056-1300.jpg

Upraveno uživatelem HalaFrantisek95
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24K za kola ? slušnej oddíl .. co na to budou stát gumky se raději neptám :super   Ale ve výsledku bys za ty prachy měl půlku druhý 407 ... hehe

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wow, tolik peněz za kola, ale pokud je chceš do TP asi jiná cesta není. :( 

Gumy v 19" nebudou hitparáda, Matadory za 10 nebo značkové (Pirelli, Yokohama, Continental, ...) za 18-22...

U tak starého auta bych já do toho nešel, ale když ji miluješ, není co řešit. ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou lidi, co mají kola dražší než auto :) . Určitě to bude stát ale za to , Původně jsem chtěl dát za kola kolem 15 , ale za takovou cenu nejsou moc hezké 19 ky. Možná bych měl půlku druhé 407, to máš pravdu Stib To, ale byl by to nějaký pelech hříchů :D ... Nebýt toho že k tim Tomasonům nedělají typové listy ( jen do R18 ) , tak bych bral ty, ale 18-ky kola nejsou v dnešní době nějaký nezvyk, má to kde jaké auto, kdežto 19-ky to už jsou celkem kočár kola :D a jestli mám dát o 5K více nebo méně, tak to za to stojí mít něco co nemá na autě každý sám jsem zvědavý jaký to budou koláče, ale našel jsem fotku kde jsou zabalené v krabici ( ale o palec menší ) a první co zě mě vypadlo bylo ,, a kurv a to jsou jen 18-ky * ,, :D, zde přikládám fotku těch ,, koláčků ,, :D a navíc je budu mít na autě legálně, takže policajti a na stk si můžou pindat jak chtějí a nebude mě to ani muset vzrušovat :D:)  .. měli by přijít údajně do 5-ti dnů, tak jsem na ně zvědavý.

c867dcdcb260f1f9d6e75478659a8aee.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm Hm ... a co snímače tlaku ty pořešíš jak ? Btw asi máš dobrou práci, nebo bohatý rodiče, já bych 40K (nebo kolik) teda za kola ani dneska nedal, a to si nemůžu ale vůbec stěžovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Rodiče tě mají asi hodně rádi. Jinak nevim proč se tomu auto mstíš, ale od smazání fejzbuku jsem se po shlídnutí tvého vlákna tak dlouho nezasmál :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to melete o rodičích ? :D Né každý má tak zku.... práci, aby žil z výplaty do výplaty a navíc nejsem z těch co by utrácel prachy za pí....., chlastal, prokouřil půl výplaty a kdesi cosi ;) .. cítím závist :D a snímače tlaku mám 4 doma, takže to je vyřešené @StibTo:)

Uklidni se a použitý slovník si nech na doma!

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s kvalitou kol Borbet nemám zkušenost ale věřim že snad něco vydrží, jelikož gumy na tom budou spíš jen "natřený" tak na český silnice bych se bál.. vypadat to bude ale asi hezky, to jako jo.. :) 

Upraveno uživatelem Béďa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@minimaxa - tos byl ještě doooost mírnej, dvě věci dost přes čáru tam zůstaly (nebo byly vráceny). Jak je to s tím měřením stejným metrem ? :)

@HalaFrantisek95 - pleteš si pojmy, není to závist, spíš úžas nad tím, kolik je někdo schopný a ochotný narvat v kolech a gumách do 10 let starý káry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nechtěl jsem s tím začínat ale je fakt že dát hodně přes třicet táců za kola na desetiletej auťák no no  kulantně napsáno chce to mít hodně nacpanou kešeni.  Holt asi jsme se měli učit jinak a dělat jinou práci aby jsme si to mohli dovolit. Ne není to závist tohle je pouhé konstatování faktu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...