Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 407 SW 2,2i by Fredy


HalaFrantisek95

Recommended Posts

Před hodinou, HalaFrantisek95 napsal:

@StibTo 3.0 V6 alespon u coupe jsou 4 písty od Bremba .

 

U 407 ?? Tak to je pro mě celkem novinka. Každopádně 2.2 a 2.7 mají 330mm a dvojpistky a myslím, že to brzdí vcelku slušně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco se chystá :D .. čekám až dorazí chlápek od DPD s balíkem ... dip sprej ( je to na způsob nalepovací folie, akorát se s tím o dost lépe pracuje ). Světla budou trochu zatmavená do kouřového efektu, snad se podaří odhadnout počet vrstev nástřiku, aby světla nebyly černé jak uhel, chci jen lehký náznak zatmavení, aby i během dne bylo vidět, že zadek svítí .  Dám sem fotky stavu jak to vypadá ted, aby se to mohlo porovnat s tím jak to bude vypadat po nástřiku . :)

19401321_1324234144360144_1146208052_o.jpg

19401341_1324234094360149_1241664084_o.jpg

19401538_1324234117693480_1238521662_o.jpg

19403357_1324234157693476_50441068_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina majitelů 407 si spíš stěžuje, že to vzadu (např. couvačky) svítí málo a dává CAN BUS LED a podobně ... a ty se pustíš do zatmavení :D  Ale hele - chápu, taky jsem si to na 306 vyzkoušel všelijakej tjůnynq a podobně. Teď spíš občas už přemýšlím, zda něco nevrátit do origo stavu a podobně. A to nejsem ještě do starýho železa, teda aspoň doufám :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě to vypadá suprově, dokud  neseženu originální poface zadní světla, tak to takhle nechám . Pokud by s tim měli cajti problém tak se to nechá sundat bez problému a bez poškození světla a když to vydží do auta více než do prosince 2018 kdy je stk, tak bych přehodil tyhle světla za nezatmavené světla z mé druhé stříbrné 407sw 2.0 hdi .

19402453_1324366304346928_1171012932_o.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Rikic339 napsal:

Chápu, ještě že ten DIP se dá kdyžtak poměrně snadno sundat :) Jen mi nesedí že je to matný, já bych si asi vyhrál s folií :D Ale to je jen osobní názor :) 

Chtěl jsem dát transparentní lak :D , ale ten sundáš jedině ředidlem :D, napadlo mě vzít to bezbarvým 2-složkovým lakem, ale nevim co by to společně udělalo , aby se to na to chytlo

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi jako většina zdejších nejsem velkým zastáncem tak razantních úprav vozu jaké provádíš ale dokážu pochopit že mladej kluk potřebuje zábavu a pamatuju si že hned na začátku jsi psal že tohle auto má být spíš než na běžné ježdění auto na parádu. Takže dokážu pochopit tu " obludnou" aparaturu myslím tím rozměrově dokážu pochopit to že auto máš vevnitř nasvícené což se mi moc líbí ale  co se mi nelíbí jsou jakékoliv zásahy do předepsaného osvětlení vozu.  Ale ze svého pohledu musím ocenit že i přes velkou porci kritiky jsi se dokázal hecnout a celý interiér rozhodit podruhé a předělat ho. Od mladého kluka bych čekal že se kousne a zůstane u té první varianty s tím že komu se to nelíbí ať si pr... políbí.  Když jsem já takhle experimentoval se Š120 a máti říkala co to je zase za bejkárnu tak děda a to byl moudrej chlap ji vždy " umravnil " buď ráda že se netahá s děvkama , nechlastá a nehraje on na to přijde že jsou i důležitější věci ale teď je tohle jeho svět tak mu ho nehaň. Fakt je že jsem z toho trochu " vyrost " a jsem teď spíš na praktično u aut ale pěkně řemeslně odvedenou práci na úpravě vozu dokážu pochválit i když to není můj vkus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...