Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

rt3


Ričmond

Recommended Posts

No já mám Peugeot 807 a RT3 VAN. V kastliku je konektor, ale v menu není položka pro video vstup, takže se na něj nepřepnu. Dnes jsem řešil s technikem Citroen servisu, zda je potřeba vstup přes diagnostiku nějak aktivovat a odpověděl mi, že o takové možnosti nic neví. A já už se chtěl pouštět do odblokování. 

Nemůže být problém v tom, že se tam při počeštění nahrála novější verze firmware - že by jako tuhle možnost neměla?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z dobrého zdroje? Koluje na webu leccos .... teď nevím z hlavy ale myslím že UP s CZ jsem dělal na 5.53 ... ale ikonu videovstupu tam určitě mám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to stáhl z odkazu tuším od Sawoye, a bylo tam všechno. Jen už mi C8 nepatří, tak bych nerad dával zavádějíci info.

Je to tak, Sawoy mi dokonce napsal i postup jak to udělat, hlavně nechat všechno běžet a ani neotvírat dveře. Trvalo to cca 10 minut a fungovaly i hlasový povely. A ikona kamery = videovstup, byla na displeji aktivní, ani na to nebyla třeba diagnostika.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Pavel807 napsal:

Že bych tam zkusil nasypat taky 5.53? Já totiž nevím, zda to puvodni verze uměla. Přehrával jsem to hned po koupi a mam to tady z klubu. Zkusim od onoho kolegy zjistit, zda to šlape jemu a dám vědět.

 

před 9 minutami, Zodiak napsal:

Já to stáhl z odkazu tuším od Sawoye, a bylo tam všechno. Jen už mi C8 nepatří, tak bych nerad dával zavádějíci info.

Pavel807: máš SZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl na diagnostice ale u aktivace doplňkových funkcí to hned v úvodu psalo, že funkce není podporována. Nebylo však zřejmé, zda je to omezení na straně diagnostiky nebo RT3. Rovněž pokus o přeinstalování selhal, neboť tam už mám 5.5D a ne 5.52, jak jsem si původně myslel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to shrneme ... v pondělí jsem to psal z hlavy po čtyřech letech od updatu a bohužel blbě - 5.53 je nesmysl. To o čem píše Zodiak a na co máš link je 5.5D a tu tam máš, proto se nic neděje ....  jenže nějakou nakopnutou asi, když tam není ikona videa. Pokud vím tak 5.52a je vyšší a tou by to mělo jít napravit. Ale osobně nevím o žádné odzkoušené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Sawoy napsal:

Tak si to shrneme ... v pondělí jsem to psal z hlavy po čtyřech letech od updatu a bohužel blbě - 5.53 je nesmysl. To o čem píše Zodiak a na co máš link je 5.5D a tu tam máš, proto se nic neděje ....  jenže nějakou nakopnutou asi, když tam není ikona videa. Pokud vím tak 5.52a je vyšší a tou by to mělo jít napravit. Ale osobně nevím o žádné odzkoušené.

To by dávalo smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...