Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

rt3


Ričmond

Recommended Posts

prima zpráva, že to jde i softwarově[*], teď ještě otázka, jestli se někdo podělí o postup, resp. tedy odpovědět na dotaz na začátku vlákna ohledně kontaktu ... nebo že bys Straki rovnou řekl za kolik a kdy budeš okolo Brna? :-)

[*] co já vím, odkazuje se tu akorát návod na hardwarovou úpravu na 407: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
V 5. 6. 2017 at 12:22, lubosch napsal:

já chci taky, já chci taky, já chci taky, já chci taky. :)

Dal bych couvací kameru.

Možná jsem úplně blbej, ale co má couvací kamera s odblokováním videa za jízdy? Couváš šedesátkou nebo co?

Couvací kameru jsem si dával, napájení je takovýma nůžkovýma konektorama nacvaknutý na kabel couvacího světla, video žlutej cinch do kastlíku a hotovo.

Akorát když to chci použít tak holt musím ručně zapnout video (menu, otočnej jednou doleva a dvakrát stisknout), ale to je přece otázka zbastlení auto zapnutí videa zařazením zpátečky a s tím ti odblokování za jízdy podle mě moc nepomůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím při jaké rychlosti, ale při parkování/vyjíždění se mi to ještě nestalo. Tu kameru mám proto, že není vidět za auto a nechci přejet děcko nebo babku co si metr za autem na zemi hledá búra do vozejku. A dítě se mezi senzory spolehlivě vejde. Tak holt couvám pomalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Sawoy mimo téma, včera jsem mel premieru navstevy neratovického lidlu , santafeckem které ma senzory i kamery všude, jedine místo bylo hned vedle chodniku co vede od cesty zahybam tedy vpravo na parkoviste a hned vpravo do první ulicky , lehce si nadjedu a sup doprava do parking mista a mrd ho , rana a srumec, ty sulini , tam maj nasroubovane stojany na kola, zadna znacka ani piktogram na zemi , a ja to z mista ridice nemel sanci videt. no nasranej sem byl ještě nez jsem do lidlu vlezl , auto asi ok , stojany nevim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr: Včera premiéru? No ty jseš teda divnej patron .... :D Ty sis nebyl první dva týdny pro nic se slevou a nechodil jsi pětkrát za den na kafe zadara?? Jseš ty vůbec z Nera ??? :D  Ale klid ... já už tam teda ty mý tři baby vezl a tudíž tam parkoval asi pětkrát, ale vevnitř jsem ještě nebyl :myslim:roker  A to jsem tam kupoval kmitačku ....

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, taky často couvám rychlej než 5 km/h, a navíc mi to nějak blbne, občas to vypadne hned jak se otočej kola :-(

když mi někdo řekne, jak vyresetovat ten zkriplenej XP Mode, abych do toho mohl udělat čistou instalaci, a kde mám PP verze 05.B vzít, tak to můžu vyzkoušet (ideálně teda ještě vědět, v jakým menu PP to hledat) ... s woknama bezmála dvacet let nedělám, vůbec se v nich nevyznám, každá interakce je pro mě utrpením, naposled jsem se ani nepřipojil k autu - zapomněl jsem uživatelský jméno a v tom XP Mode nedává nabídku, achjo :-/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...