Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik je v ČR 206cc v oranžové barvě?


Pepito

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 měsíce později...

Zatím mi nikdo nehlásil,že by potkal,nebo viděl,oranžovou 206cc jako mám já,ale teď jsem sháněl specifický náhradní díl a našel jsem na netu,rozebranou oranžovou 206cc v Zubří.Takže jsem nebyl a možná ani nejsem jediný,kdo má takového pažoutka :myslim:D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...
V 13. 4. 2023 at 18:11, Pepito napsal:

@Tomashek Hezké 👍 hoď foto, r.v., obsah motoru, výkon ,pochlub se. :papa

Je to r.v. 2002, 1.6 16V, 80 kW. Zatim se szivam a snazim se vychytat ty nejvetsi mouchy, ktere to ma, dnes jsem sehnal a objednal origo 15" alu kola, musim mrknout na svicky, filtry,...

IMG_7646.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkná. :super Tak teď už jsme minimálně dva majitelé oranžové 206cc o kterých vím. Jakou máš barvu čalounění? Já mám kombinaci oranžové a černé. A střecha funguje bez problémů.? Mě už párkrát pozlobila, ale dokázal jsem si to vždy opravit. Tak přeji mnoho šťastných kilometrů a ať slouží k plné spokojenosti. Snad se někdy někde potkáme na nějakém srazu. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Calouneni je cerno - sede, latka. Ja jsem nechtel kuzi, protoze v lete by to bylo peklo. Strecha funguje dobre, a asi si s ni nekdo hral, protoze tahlo od provazku je spinave, jako kdyby na neho nekdo sahal ve spinavych rukavicich. Udajne to auto nejakou dobu stalo, protoze mu nefungoval starter - minimalne tomu, ze stalo by se dalo verit, na gumach jsou docela brutalni plosky a ma novou baterku. Tak jestli to nestalo s otevrenou strechou a vybitou baterkou, tak museli strechu zatahnout rucne - tezko rict.

Upraveno uživatelem pavelu96
Necituj celý přímo předchozí příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím koženým čalouněním máš pravdu. Když jsem ještě neměl cc, tak jsem na jednom z mnoha srazů, sednul v létě do rozpáleného otevřeného černého cc s černými koženými sedačkami a hned jsem z něj vystřelil jak byly rozpálené. Kolik máš na tachometru? Já mám kolem 190 000. Na mechanismu střechy už jsem postupně vyměnil obě zamykací lanka, které jsem si vyrobil. Ten rok výroby máme stejný. V profilu máš že jsi z Brna, nechceš přijet na sraz 3.6. do Dobřenic, který pořádá @radim.1008? Máš to skoro stejně daleko jako já. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tachometru je 144 tis. Sraz nevim, zalezi jesti budu mit cas.

Jak jsem psal resim ted ruzny veci, aby vsechno fungovalo jak ma a asi ke ceka rozebrani pacek - vypinaji se dalkova svetla a prave predni svetlo na potkavacku jenom zhavi vlakno, nesviti poradne a kdyz prepnu na dalkove, tak cele prave svetlo zhasne. Nevim jestli to souvisi s packama, nebo je nejaky problem s rele, pripadne s nejakou kostrou u svetel - budu se v tom muset pohrabat... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...