Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P0472 chyba čidla tlaku spalin-zkrat do mínusu


David S

Recommended Posts

Nikde jsem to tady nenašel, prosím Vás tedy o pomoc,diagnostika píše P0472 chyba čidla tlaku, zkrat do mínusu a svítí oranžová kontrolka motoru,   nenapadlo mě nic lepšího než koupit nové čidlo a vyměnit ale chyba se opět po pár kilometrech vrátila.

Děkuji všem za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, tlaky si sám změřit neumím, mám jen nějakou základní diagnostiku k dispozici, kabeláž jsem prošel a nic nenašel. Všechny konektory jsem preventivně prostříkl kontakt sprejem, potom mi na chvíli kontrolka zhasla ale asi po 20km se zase rozsvítila.

Auto se svítící kontrolku jede úplně normálně, nic neškube nic neblbne a auto ani nekouří, asi budu muset zajet někam do servisu. Moc děkuji za radu, kdyby jste měli ještě někdo nějakou radu, tak za ni budu moc rád, děkuji

Smutné je jen to, že vůz mám cca 3 týdny a kontrolka se rozsvítila po ujetí 40km z autobazaru a reklamovat to nejde.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ses týká reklamace tak tu jsem se pokusil, autobazar mi poslal dopis s vyjádřením, že jsem koupil starší vůz kategorie c. Kde je dále uvedeno jaké vady vůz má atd...

Auto mělo vady ale u těch jsem věděl, že si je odstraním sám ale s kontrolkou jsem nepočítal, tím že ta kontrolka motoru souvisí s výfukovým potrubím a u auta je ve smlouvě napsána vyšší kouřivost (vozidlo nijak nekouří) a údajně to standardně uvádějí do smlouvy(už vím proč) tak nemam nárok na reklamaci. Ale nabídli mi příspěvek na opravu ve výši až 3000kč pokud to nechám opravit v autorizovaném servise.

Teď už důvod proč vůz nejde reklamovat víte. Pokud máte nějakou radu, která mi pomůže s opravou budu rád.

PS: nerad bych aby oprava stála hromadu peněz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všem děkuji za připomínky k reklamaci, ale prosil jsem o radu k závadě na voze a ne, jak mám vůz reklamovat. Děkuji

před 12 hodinami, Milan+ napsal:

Když myslíš,tak z Esa na tom nezáleží.

K tomu bych jen dodal, že nezáleží na tom, kde jsem vůz koupil. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...