Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolik foukat 18"


Návštěvník

Recommended Posts

Ahoj, kdo máte 3008 s origo 235/45 18", můžete mi prosím napsat, kolik se má správně foukat? Nechal jsem si dopsat 18 do TP a teď bych ještě potřeboval vědět tohle. Moc děkuji.

 

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já právě chybu udělat nechci a strejda google našel kde co jen přesnou odpověď ne. Proto jsem si drze dovolil se optat na fóru o peugeotech ve vláknu k danému vozu. Pokud tedy někdo má pod víčkem dané hodnoty budu rád za přesnou odpověď. Ostatní se nemusí vůbec téma číst - snažil jsem se o pochopitelný název téma.

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano tuto odpověď jsem našel také, jako i další, třeba tabulka continentalu, kde jsou trošičku jiné údaje, byť je to pár blbých desetin. Proto jsem se dovolil ptát zde, je v tom problém?

Odesláno z mého SM-G935F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

celda1970 : Chtěl jsem odepsat to samé, ale nevím, zda jiný rozměr kol (gum) rovná se pořád stejný nahustovaci tlak :myslim

 

 

Upraveno uživatelem StibTo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak schválně co se stane  pokud nafoukáš 2.4..2.6 nebo 2.8....??   vůbec nic...takže jestli kontík doporučuje 2.5..barum 2.7 a mišlén 2.3 tak je to úplně jedno....prdni tam 2.5 a je to..moc to hrotíš.. ...zdar:papa

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně na 307 sw mám 16" 205 55 16 a mám tam 2.5.....měl jsem 17" 205 50 17 a bylo tam 2.5....zimní 15" 195 65 15 a mám tam 2.5....nikdy jsem neměl sebemenší problém ......akorát na léto když jedu dovču tak 16" letňáky fouknu zadek na 3.0 protože vezu půl baráku....:D Pro iinfo kolega má na Touranu 225/40 R18 a fouká na 3.0...tvrdý to má jak šutr ale prostě jemu ty 18" ne a ne vymluvit...je mu jedno že se klepe jak tři dny starej pes....hlavně že to in vypadá....:D

 

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...