Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Seřízení světlometů


5008 hdi

Recommended Posts

před 3 hodinami, 5008 hdi napsal:

Žárovky jsou správně daný... Svítí me to doprostřed do jednoho bodu obě světla... Potřebuji je jakoby roztáhnout, abych něco viděl...

Co to znamená do jednoho bodu?

Mají svítit do jednoho bodu ve vzdálenosti asi 30 m. Tobě se překříží v menší vzdálenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajdu podívat do garáže.

Jiný šroub tam není. Na jiných autech to byly šrouby podobného vzhledu.

Spíše přemýšlej, proč by to někdo seřídil úplně špatně? Bouračka, špatně namontovaný světlomet, špatně usazená žárovka?

Důležitý dotaz: dálková svítí správně?

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,přesně tam... :-D ,na autě těžko nalezitelny... Už jsem si to seridil,koupim Osramky a konečně pořádně uvidim :-D ,děkuji všem za spolupráci ;-) ,urcite o me ještě uslyšíte, teda uvidíte... :-D

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bejt tebou, tak si to necham nekde zkontrolovat. Budes nejspis svitit ostatnim do oci a nebo naopak na krtky. Z vlastni zkusenosti vim, ze tam nepatrnej posun dela v dusledku docela hodne. Osobne se priklanim spise k Philips zarovkam, osram mi vydrzel docela malo (teda na predeslem aute)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mám 5008 po faceliftu, koupenou jako novou (tj. nebouranou) a taky mě štve jak svítí světla dopředu v úzkém kuželu. Určitě bych taky ocenil kdyby světla svítila trochu víc do stran, hlavně v prudších zatáčkách je to trochu nepříjemný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja zase vim z vlastni zkušenosti,ze když me kdysi seridili na STK světla, tak jsem nic neviděl... Mám to serizeny tak,abych viděl a neoslnoval ;-) ,H7 koupim bud ty Osramy nebo Philips, jak bylo zmíněno, v dálkových mám HB3,s těma už to bude horší, ale něco někde jsem viděl ve 100W... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...