Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kouř z výfuku při přídání plynu


PSA

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Tak se zase vrátím k tomu kouři. Po prudkém přidání plynu, šílená černá clona. Byl vyměněný starý egr, za nový. Po kouři už ani památka a auto jede o 300% líp, ani jsem nevěděl že to auto dokáže takhle jet. Můj pocit je že vůbec nefungovalo turbo. Volal jsem do servisu, jestli náhodou nebyla i nějaká menší závada na turbu,  prý pouze vyměnili egr, na můj požadavek a na nic jiného nesáhli. Jenže jak jsem tomu nakládal, protože mě vyloženě dostala ta šílená akcelerace, tak se asi v nějaké špičce, díky alternátoru a díky špatné kostře odpálila jednotka co řídí světla. Zadní pravý světlo je úplně mtrvé, ani blinkr, obrysovka, mlhovka, brzdovka, prostě totální tma. Neměl jsem voltmetr, tak nevím jestli je totálně "upálená" kostra, nebo je mrtví ten čtvrtý kanál na té jednotce, pojistky jsem nikde nenašel a z jednotky vedou už jen další tři kanály přímo na žárovky do dalších světel bez žádných pojistek. Ta jednotka stojí nová 8900,- Kč, tak doufám že to bude jen ta kostra. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
V 21. 10. 2018 at 12:26, jarokare napsal:

Jestli to divně syčí , tak zkoukni všechny hadice a trubky mezi turbem a sáním , někde může být díra - motor má málo vzduchu a hodně nafty , proto kouří

Chci se zeptat

Má to případně vliv ten EGR na přidání plynu i brzdy?

Vyskakuje mi chyba emisního systému

Podle mechanika tam není správný tlak

Vyměnil jsem vzduchový filtr a stále při sešlápnutí plynu dymi černý kouř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mě tu nespálenou naftu, "černý" dým, dělal jen egr. Chybu systému na snížení spalin, mi to píše pořád, po každém startu. Po výměně egru, žádný kouř a na šestce při 160 Km/h, spotřeba 3 až 3,5 L.  na rovince !!!!!!!!

Ze 140 na 200 , to pořád ještě lepí do sedačky, o nižších rychlostech ani nepíšu! Ta akcelerace je na naftu, úžasná!!!

 

Upraveno uživatelem Votary.69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...