Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Upevnenie zadnej gumovej rohoze na tapacir auta


radolaco

Recommended Posts

Je to taky univerzalny dotaz, ale kedze mam 5008, tak davam sem.

Mam gumove rohoze a tie dve vpredu sedia vyborne, ani sa nepohnu. No ta velka rohoz pred zadnymi sedadlami stale lieta kade tade kedze jej kraje k nicomu nedoliehaju. Napadlo ma ich nejak pripevnit tymi 4 kruhovymi malymi otvormi co maju na boku zadnej casti. Nenapada vas co by sa dalo na to pouzit aby sa to dalo takto pripevnit k tapaciru auta? Nejake cvoky ci nieco. Alebo mate iny napad?

https://t1.aimg.sk/inzercie/ab_orig_39617723_prislusenstvo-autopotahy-koberce-autorohoze-gumove-peugeot-5008-02-2010-okraj-28-mm.jpg?t=L2ZpdC1pbi8xMDI0eDc2OA%3D%3D&h=CHcDY3bOZ4KilwKTL1Nezw&e=2145916800

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gumu už jsem zabalil (v lítě jezdím s koberci). Gumu mám jinou, dělenou na dvě části, lepší se to vyndává (nevyleju si ten sajrajt do auta). A jak to mám vprostřed tu hranu, tak se to neshrnuje a necestuje to. Cestuje mi vzadu právě koberec, ale už jsem si zvykl. U tý gumy by mi to asi vadilo, protože by pak všechen sajrajt tekl do tapecu. Ale neděje se mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám tieto v aute od 07/2017 (ups, samozrejme 07/2014):

www.rohozedoauta.sk/peugeot-5008-od-2010-gumove-autorohoze-autokoberce/20567-peugeot-5008-od-2010-gumove-autorohoze.html

http://www.rohozedoauta.sk/peugeot-5008-od-2010-gumove-autorohoze-autokoberce/20568-peugeot-5008-od-2010-len-3-rada-gumove-autorohoze.html

 

a sedia mi veľmi dobre a som s nimi spokojný. Podstatné pre mňa je to ako Pacho písal, že sú v strede delené a lepšie sa tak vynáša bordel...

Upraveno uživatelem Maroš 1975
chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...