Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kde sehnat odřezky tvrdého dřeva?


Vvitty

Recommended Posts

Nemá někdo konkrétní tip na to kde sehnat odřezky tvrdého dřeva - destičky, prkna, hranoly v délkách 10 - 50cm? Ani to nemusí být hoblované, hoblovku mám...

Klidně bych toho koupil bednu nebo prm, ale všude co jsem zatím viděl tak nabízí odřezky pouze ve formě zbytků polínek nebo naopak měkké dřevo a ani jedno není vhodný materiál na to abysme si s malou přes léto hráli na chalupě stavěním hraček :-)

Region Praha, PZ/PV, Stredni Cechy, Vysocina ... Pisecko... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Mě řekni,že když se někde na vesnici za Prahou nebo na ty Vysočině stavíš u nějakýho malýho soukromnika,že ti za nějaký úplatek neprodá nějaký zbytky... Hlavně musíš říct,že to máš pro dítě na písek a ne do krbu...:super

Nebo při nejhorším ti můžu vzít krabicu na sraz do Mohelnice..  Jen si zajisti převoz do Prahy..

Upraveno uživatelem KoudaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za nabídku, co jsem zkoušel tak to jsou vesměs buď zbytky měkkého dřeva (to není problém, to kupujou naši po kubíku) a nebo štípané odřezky trvdého. Chtěl jsem něco tvrdého z prken - třeba 27 x 100 x 400 nebo tak něco - aby to vydrželo i hrubé zacházení. Kdyžtak holt koupím jedno nebo dvě prkna a bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...