Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Aktualizace map


Drasta1

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

A druhej: Díky za SZ, fungovalo bez problémů; 10-30 minut na mapovou zónu (tzn. ~5 hodin klápání auta, pokud chcete aktualizovat vše, já dal jen cca 2/3). Tzn., hodí se mít dva flash disky - jeden s hudbou, druhej s mapama - a aktualizovat, když je zrovna chuť a za jízdy (a ne takhle nuceně, jako já včera).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zdravím všechny. S aktualizací navigace jsem si zažil své. Mám 308 SW 1.2 r.v. 2015. Za aktualizaci map chtějí v autorizovaném servise okolo 4500,- což je darda. Hledal jsem proto levnější možnost. Na stránkách Peugeotu jsem si v loňském roce našel tabulku, kde bylo po zadání modelové řady a roku výroby napsáno, že má navigaci VIP NAV. proto jsem si ji objednal za cca 2200,- Kč. Po půlroce problému s aktualizací jsem se vrátil na stránky Peugeotu.com kde jsem si chtěl najít v tabulce jestli jsem se nesplet. Zjistil jsem že tabulka tam již není, ale vyhledávání bylo přestaveno dle vin vozidla. Po zadání vin jsem zjistil úplně jiné informace, které tam před půl rokem nebyly. Mám vozidlo vyrobeno 6/2015. Na aktualizovaných stránkách jsem zjistil, že vozidla byly rozděleny na do 9/2015 a nad 9/2015 a já mám ve vozidle navigaci SMEG. Takže vyhozené peníze. Vůči zákazníkovi je nefér že vozidla r.v. 1/2016 již mají tuším 3 aktualizace zdarma a v r.v 2017 doživotní. Na to, že se mapy aktualizují cca co půl roku je 4500,- moc. Ty peníze bych dal, kdybych si tím koupil doživotní a ne jenom jednorázovku. Jinak s autem velká spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...

Zdravím. Mám 308 sw r.v. 2013, dovoz Francie. V servisu jsem si nechal navigaci počeštit, ale ještě bych potřeboval aktualizaci map. Tímto bych chtěl poprosit, zda má někdo k dispozici aktuální mapy. Ještě k mapám... dotazoval jsem se v servisu, kde mi řekli že instalace musí být přes CD ( nemám SD kartu - tedy vstup). V kaslíku mám ale vstup USB. Je možné tedy aktualizovat přes USB ( a jakým postupem ). A ještě dotázek... je k novým mapám nejdříve nutné aktualizovat software nebo stačí jen mapy. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
  • O 2 měsíce později...

Nedávno jsem aktualizoval mapy, ale bohužel se meziročně nějak rozrostly a všechny už se do těch asi 7GB paměti nevejdou. Oželel jsem tedy Ukrajinu a spol (právě ta se z 0,6GB rozrostla na 1,6GB), tam asi hned tak nepojedu, ale stejně mně to příjde divný. Setkali jste se s tím taky? RV mám 06/2017, tedy auto těsně před faceliftem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 3 týdny později...
  • O 10 měsíců později...
  • O 6 měsíců později...

Ano. Včera jsem stáhl jako RNEG 2020-2 a v navi to píše to co tobě. Nicméně ... za ty prachy 😉 ... a je to novější než jsem měl 2016

funguje i s firmware R29a_R29.01

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Používám toto západní fórum, jsem velmi potěšen, existují pokyny a odkazy na naše RNEG, ačkoli originály již nevydává PSA, moji kolegové ze Západu vytvářejí kombinaci soft s Audi a BMW, používám tyto mapy sám a jsou skvělé, nejnovější vydání SD karty je 2020-2 a pro tento POI aktualizovaný každý měsíc, musíte se přihlásit, doporučuji, odkaz na fórum - https://www.gpspower.net/peugeot-citroen/334698-firmwares-wipnav-myway-59 .html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...