Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P 406 elektrika ve dveřích


Kubason

Recommended Posts

Ahoj, mám problém. Měnil jsem u svojí 406 po faceliftu dveře u řidiče, a dával jsem tam ty z před facelivtový verze. Všechno pasuje, až na elektriku, konkrétně konektor od stahovačky a ten, co je pod zámkem dveří. Konektory přepájet nemůžu, protože stará 406 měla v konektorech víc kabelů, než nová, takže nevím, co k čemu patří. Neřešil jste někdo stejný problém? Popřípadě nevíte, jestli je jinej i konektor, co vede do zbytku auta a k ovládacímu panelu ve dveřích? Nebo nemáte schéma zapojení ve dveřích, podle kterýho by se to eventuálně dalo přepájet? Nebo myslíte, že ty dveře můžu hodit ze skály a koupit jiný, tentokrát z nový 406?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový model má MUX, tedy elektronický multiplex, starý model má relátka postaru Tzn. úúúplně jiná elektrika.

Přeházej elektriku ze svých dveří (nový model) na koupené dveře. (možná se objeví něco, co nepasuje - držáky motoru nebo tak, pak už řešení nevím)

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No většinou se to dělá tak, že se nové dveře komplet odstrojí "na plech" a do nich se vloží vše ze starých dveří (včetně zámků, mech. okna, apod.) :myslim 

Pokud sis chtěl ušetřit práci, měl sis koupit dveře dle tvé výbavy a roku výroby :nevim 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...