Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Diely na výmenu tesnenia hlavy motora


LKancir

Recommended Posts

zalezi, jakou cestou pujdes, zda jen vymena tesneni, nebo se hlava bude komplet odstrojovat a rovnat

0209 CJ Tesneni hlavy, doporucuju znacku Elring
0204 83 Sroub hlavy - 10ks, nemusi se davat nutne novy, ale je to jistota, pokud se budou davat stary srouby zpet, vzdy poradne okartacovat zavity a protahnout taky zavitnikem vsechny zavity v bloku motoru, pri montazi namazat napr. keramickym mazivem ve spreji zavity i dosedaci podlozky
0249 54 Tesneni vika ventilu pokud uz prosakuje, jinak nemusis
0956 28 gufera ventilu - 8ks
0807 32 gufero vackoveho hridele
0349 A6 tesneni svodu vyfuku - 2ks

jeste by se mohlo hodit
0355 66 zavrtny sroub +  6947 83 podlozka +  0341 22 matice (to jsou ty, co drzi vyfukove svody prisroubovane k hlave, nekdy se pri demontazi ulomi)

   
Upraveno uživatelem Ferry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 106 mi byla dána rada-nejen těsnění pod hlavu a šrouby hlavy,ale i gufírka ventilů.jinak měnil jsem preventivně těsnění víka hlavy a jak na svody výfuku a také na sání. a ještě komplet rozvody.Všechna těsnění až na výfuk (to bylo Corteco) jsem dával Victor Reinz . ještě při sundaných rozvodech  někteří  dp.měnit gufera vačka a klikovky.Jinak hlava šla na tlakovou zkoušku,orovnání a zabroušení sedel a ventilů- to po zkušenosti s dehtem 1,9 ve 405-otlakována nesrovnána-motor po cca1000km opět foukl.

Upraveno uživatelem dýzl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...