Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Tady mate Galerii, Členové klubu mohou obrazky nahrát sami a sem jen napsat že tam jsou, připadně přidat odkaz. Jinak Odkazy na stažení sem, ukazkové foto taky sem..atd, však už to znate, kdo ne ať napiše.

Odkaz na Galerii 48.srazu - https://www.peugeot-club.com/gallery/category/73-48sraz-peugeot-clubu-19-2152017-atc-kokorin/

Vytvořte složku se svým Nickem a do ní obrázky nahrajte

Moje budou během zítřka

Zatím jedna za všechny

DSC_5291.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já moc nefotila.., ale jednu za všechny sem dám... Je to nejdokonalejší selfie.. :D 

cizí auto, zámek, já a dveře rakvičky... :D Martin říkal, že hnusnější selfie neviděl.., ale prej dobře tématický... :)

image.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Weri 605 napsal:

Já moc nefotila.., ale jednu za všechny sem dám... Je to nejdokonalejší selfie.. :D 

cizí auto, zámek, já a dveře rakvičky... :D Martin říkal, že hnusnější selfie neviděl.., ale prej dobře tématický... :)

Jsem Ti Weri nechtíc dal minusový bod :bojim chtěl jsem samozřejmě dát plusový,jsem se nějak na mobilu netrefil :mad:

Jinak super selfie :super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 14 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

Tady mate Galerii, Členové klubu mohou obrazky nahrát sami a sem jen napsat že tam jsou, připadně přidat odkaz. Jinak Odkazy na stažení sem, ukazkové foto taky sem..atd, však už to znate, kdo ne ať napiše.

Odkaz na Galerii 48.srazu - https://www.peugeot-club.com/gallery/category/73-48sraz-peugeot-clubu-19-2152017-atc-kokorin/

Vytvořte složku se svým Nickem a do ní obrázky nahrajte

Moje budou během zítřka

Zatím jedna za všechny

Mladej má hezkou čepici :D

před 14 hodinami, Radek Hurvajz napsal:

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.. koukala sem... :D je to zlatíčko...!!! :bacha:D

a na tý společný je super jak s Verýskem stojíme na prahu auta a přitom sme stejně vysoký jako MJ.. :D

Upraveno uživatelem Weri 605
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...