Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

48. sraz - Poděkování


Recommended Posts

Tak je to tam! Kemp jsme vrátili v pořádku zpět do rukou paní provozní :) Dostavuje se značná únava, ale s pocitem, že se to opět až na nějaké drobnosti povedlo! :) 

 

Organizátoři mockrát děkují za účast váš všech co jste na sraz přijeli, byli jeho součástí a opět jsme si dokázali, že nejsme jen fórum! :) 

Dále bychom chtěl poděkovat všem, kteří nám pomohli s jakoukoliv drobností v organizaci, ať už věšení a sundávání vlajek a cedulí, tak pomoc na letišti, hradě a tak dále a tak dále.

Děkuji také nováčkům, kteří se nebáli a přijeli na náš sraz. Doufám, že vás náš klub zaujal natolik, že se uvidíme na nějaké další akci klubu.

Na dalším sraze ahoj! :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme před cca 30ti minutami v pořádku dorazili domů, sice s lehkými obavami po cestě kvůli zbytkovému alkoholu (párty byla včera opravda výživná) ale vše v poho. Moc děkujeme za opravdu povedený sraz okořeněný navíc supr prohlídkou hradu. Těšíme se zase někdy příště !

StibTo & Mrkvička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za prijemny sraz :D, bylo to pekne :), drobnosti neresit :)

po prijezdu domu jsem zjistil, ze jsem nekde drbnul pravou predni pneu i s diskem, ale to se mohlo stat uz pred srazem, ale i tak to zamrzi. Snad na tom pujde jezdit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už jsi nepamatuje. :D
Jsme též již nějakou dobu doma. Děkuji všem, kteří se podíleli jakkoliv na přípravě tohoto vydařeného srazu, děkuji za skvělou atmosféru, díky za překvápko a možnost vidět po čase staré známé. Děkujeme za všemožná blahopřání k navýšení počtu naší skoro rodiny a hlavně děkuji za to, že Nejsme jen fórum!!!
PS: Navrhuji oddělit a založit vlákno s poděkováním. Ono je to tak zvykem a lépe se v tom potom hledá. Díky. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, StibTo napsal:

To jsi nám s Filipem už ukazoval v pátek ne ? Nebo jsi tam přidal ještě nějaký další škrábanec ? :)

ted je tam drbla i pneumatika a je to leve predni. vam jsem ukazoval prave zadni :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 16:30 doma,cestou jsme viděli modrý majaky za autem ale naštěstí brali toho blázna v BMW který předjížděl jak šílený..  No měl sem staženéj krk.. :D

Jinak musíme poděkovat organizátorům za krásný 4 dny!! H a M

Jo a popíjíme pivo z parostrojniho pivovaru.. 

Upraveno uživatelem KoudaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak 16:30 doma,cestou jsme viděli modrý majaky za autem ale naštěstí brali toho blázna v BMW který předjížděl jak šílený..  No měl sem staženéj krk.. [emoji3]
Jinak musíme poděkovat organizátorům za krásný 4 dny!! H a M
Jo a popíjíme pivo z parostrojniho pivovaru.. 

Taky jsem ubral, když jsem viděl, jak za tebe hodili tu octu. :D Za to tý sanitky před Hradcem jsem si všiml jen díky autům proti, že se uklízeli na kraj.
Jsi měl těch piv málo? :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....díky za všechno...
Kluci - fakt bomba..! :potlesk

Vedro, radost, věšení, přivítání, pivo, super, chutný, magnetky, legrace, katův šleh, lidi, brkavka, nálada, soutěž, příběhy, grilování, auta, setkání, hrad, pivo, dokonalý, kůň, smích, Vrátno, zábavný, řízky, zamotaný, zima, kuželky, výhra..! :D, panáky, rychlost, výborný, nula, oheň, jízda, vítr aa spousta dlšího, nepopsatelnýho...  a bohužel nevyhnutelný loučení.... :(

...a nebo tady taky eště můžu udělat megadlouhej příspěvek... ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, minimaxa napsal:

Díky za skvělé sobotní odpoledne, rád jsem vás všechny zase viděl! :super:papa

Jsi jel jen na kukačku na otočku? Kdybych to věděl,tak bych se připojil,jsem se vyválel trošku na kole a tak spaní bych tam nedal,mám problém i doma,trošku naražený žebra. Bolí to fest.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...