Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Loketní opěrka


plac

Recommended Posts

tuto loketku jsem si tam dal taky, ale nemohl jsem ji připevnit takhle jako jí máš ty, protože je na mě moc vysoká a nešlo by mi řadit :D tak jsem se ji pokoušel upravit a jako mam jí tam, ale je to nic moc, tak zkusim najít originál :D

a ten originál tam drží za co, půjde tam dát na normální 306tku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem v 306tce tuto (https://www.auto-doplnky.com/uni-loketni-operka-sklopna-s-posuvem-cerna-002600c-p4321 ) a byla v pohodě. Nepoužil jsem přiložený držák, ale přidělal jsem ji rovnou na konzoli, takže byla níž a šlo hezky řadit s položenou rukou na loketce.

Někde na foru je možná moje fotka s přiloženou loketkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si koupil tu univerzální za 4kila.. Ale bohužel mi rupla a musel jsem to předělávat a teď se bojím o to pořádně opřít.. Hledal jsem originální která vypadá fakt hezky, ale nová nejde vůbec sehnat a z bazaru jsou ošoupané a taky je to problém.. Nehledě na to, když už se najde, tak ten člověk za to chtěl asi 2500 a to byla v hrozným stavu. Ale s tou univerzální se dá prakticky normálně jezdit a má docela dost uložnýho místa, takže za ty prachy good..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...