Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automat Boxer/Ducato


Charlie 607

Recommended Posts

Ahoj, poohlížím se po Ducatu (0d roku výroby 2006) L3 nebo L4H2 ve verzi Maxi s 3.0JTD stejný se snad dělal i Boxer. Občas narazím i na automatickou převodovku. Nevíte co se do toho dávalo za automat, kolik to má převodových stupňů a jak na tom byli se spolehlivostí? A jestli neměli s automatem sníženou váhu vleku na tažném? Díky

 

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tipcars: Boxer žádný, Jumper žádný, Ducato jeden minibus (váha vleku neudána) a koňský přepravník - "koule na 3,5 t". A "převodovka měněna".

Opravdu musíš postupovat individuálně.

Záleží, jestli tu automatickou převodovku opravdu vyžaduješ, i s jejími nevýhodami (drahé opravy). Pokud ne, tak si nepřidělávej starosti.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak jsem ještě trošku pátral a dávala se tam 6ti stupňová robotizovaná převodovka.

No půjdu raděj do manuálu, i když ty taky nejsou nějak extra spolehlivé.

Já budu kupovat určitě v zahraničí. Snad se časem objeví auto co hledám, mám celkem jasno co chci.

Určitě 3.0 motor, nejlépe ještě euro4 který nemá fap. Verze Maxi - ta má víc na tažném. Boudu L4H2 (i když L3H2 by taky mohla být) a chci vzadu s 3místnou lavicí a plastovou přepážkou. Vepředu nejlíp jen 2 sedadla, ale to už není problém vyměnit.A sedadlo řidiče na měchu, i když ten bych beztak dával i k spolujezdci. Jeden krásnej je na prodej v Norimberku za 20 tis éček, ale to je pro mě zatím přes rozpočet.

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...