Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stěrače!!!


Krmy

Recommended Posts

Chtěl bych poradit kde ,jaké a za kolik se dají koupit stěrače na 405 .Nebo je lepší vyměnit jen gumičky mám nové čelní sklo tak bych chtěl aby to pořádně stíralo.A jak se sundají ty držáky s ostřikovači??????????????Help Míííííííůůůů!!!:o:o:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..a v com je vlastne problem?? Sak si zmeraj ake dlhe mas tie stierace, zajdi na najblizsiu pumpu alebo supermarket a kup si co potrebujes .Neviem ci su aj nejake super extra stierace a ci su nejake super extra zle stierace ale vybrat sa urcite da a stoji to par korun ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupoval jsem novy sterace i s raminkama za 150 par v hypernove (noname na zimu), pristi tyden budou novy, v Teplicich maji \"tuning line\" sterace - kvalitni gumicky, pritlacne spoilery. Dokonce si muzes vybrat stribrne, nebo cerne.. . Cena 300 za par. Delka prednich steracu je 550mm. Stare sundas tak, ze odjistis pojistku v kloubu a jednoduse raminko \"vyhaknes\". Hlavne pozor na plasty, ktere drzi ostrikovaci listy. (na spodni strane drzak \"otevri\", pak cely drzak posun v podelne ose sterace a je to) Kdyz ten drzak znicis, da se sehnat u autorizovaneho prodejce za 80 kc par.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem nejake super sterace v supermarketu a poskakovaly po skle jako splaseny... tak jsem se mrknul o Peugeota a akcni cena je 650 /a to se vypalati :-) - jsou to Valea v sacku Peugeot/ a tak jsem vyrazil ke Kellymu a tam jsem koupil Valea /bez sacku Peugeot/ bez akcni ceny za 260 /sice nemam sacek a pocit, ze jsem kupoval v akci, ale mam +400 v penezence/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celej stastnej jsem si koupil nove sterace v akci za 60 Kc/2 ks na predni sklo. Bohuzel se mi pri prvnim desti rozpadli na nekolik kusu. Byl jsem na sebe nas...ej jak tago, vyletel jsem z auta a strhnul zadni sterac a dojel v lijaku celej zmacenej domu :oP

Nekupovat smejdy, jen Valeo ci Bosch. A komplet sterace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sory, že jste sehnali nonamy ramínka!!!! Když jsem je ja sháněl, jasně že m ěli na 405-ky, ale neměli tam díry na držáky ostřikovačů a nebyly tak tlusté v tom místě kde příjdou ty drž. ostř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...