Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hledáme organizátora 49.srazu Peugeot clubu


radim.1008

Recommended Posts

Vážení členové, přátelé a kamarádi,

dovoluji si Vás oslovit s nabídkou a žádostí, zda by se mezi Vámi našel organizátor nebo parta lidí na přípravu a pořádání 49. srazu Peugeot Clubu.

Nechci vypisovat žádné výběrové řízení. Chtěl bych oslovit členskou, ale i uživatelskou základnu s nabídkou možnosti stát se pořadatelem srazu, na který přijedou Vaši známí a mnohdy i kamarádi se společným zájmem z celé republiky.

Za sebe bych měl pouze tři podmínky.

1) Pořadatel nebo v případě skupiny alespoň dva pořadatelé musí být členy Peugeot Clubu a to z důvodu možnosti čerpání podpory srazu ze strany Peugeot Clubu. Club srazy podporuje finančně i materiálově, vše po vzájemné dohodě.

2) Termín srazu, ideálně první polovina září.

3) Ubytování v kempu, penzionu pro 60 - 90 lidí.

Ostatní je pouze na domluvě mezi organizátorem a mnou jako srazovým koordinátorem. Lokalita je víceméně na výběru organizátora. Jelikož jarní 48.sraz se koná ve středních Čechách, jsou jiná místa vhodná.

Zájemci pište na e-mail radim.1008@peugeot-club.com v kopii na schreek@peugeot-club.com

v e-mailu prosím uveďte lokalitu, datum, kapacitu ubytování s restaurací a trochu nám rozepište Vaší představu o srazu.

Náměty posílejte do konce června 2017.  Poté vybereme lokalitu a pustíme se společně do příprav.

Těším se na Vaše odpovědi a na zástup nabídek.


 

Ps: Neváhejte udělat něco pro ostatní. NEJSME JEN FÓRUM!!!


 

člen vedení

radim.1008

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych oznámit všem členům, uživatelům a přátelům značky se lvem ve znaku, že nadcházející 49.sraz Peugeot clubu je vybrán. Sraz se bude konat v datu 8.-10.9.2017 v Morava Camp Mohelnice. Zapište si tedy do kalendářů, deníčků a chytrých telefonů toto datum, ať nepřijdete o fajn strávený víkend na Moravě.

Více info o srazu samotném se dozvíte již brzy. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade zadam aby v programu srazu byla povinne prohlidka arealu v Losticich :D, a v orientaku byla zavedena zastavka na Studene loucce s konzumaci klobasy :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo nebude chtít klobásu konzumovat, může jí pak dát zkonzumovat mně a tím pádem bude mít bod OZ splněn :aut:D 

Jinak je moc dobře, že se té organizace srazu někdo chopí. Všichni, kdo se do toho pustí, mají můj respekt :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chytám se v brzké době do Jeseníků, tak jsem si myslel, že se Ti pár dní předem ozvu, a cestou tam by jsme se mohli někde sejít a popovídat. Co Ty na to? 

Měl jsem tam jet tento týden, ale Maťa je v nemocnici, tak jsem to odložil.

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...