Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Citroen Xsara


poldiss

Recommended Posts

Od známého jsem dostal zajímavou nabídku na koupi auta za směšnou cenu, tak jsem po ní skočil, protože taková nabídka se neodmítá :)

Je to Citroen Xsara s motorem 1.4, rok výroby 1999. Najeto to má necelých 140 tisíc, pravděpodobně poctivých, a je nejspíš v té nejsociálnější výbavě, jaká se v tu dobu prodávala. Jediná věc, kterou to má je airbag řidiče, nemá to ani ABS :D primárně s tím asi bude jezdit ségra a na ježdění po Praze a blízkém okolí to bohatě stačí :)

Auto necelý rok stálo takže na něm bude potřeba udělat nějakou malou údržbu. Navíc má poškozený blatník, který jsem teda dostal k autu rovnou už v laku, takže do toho se pustím co nejdříve. No a pak bych chtěl zkusit předělat ruční stahovačky oken na elektrický, aspoň vepředu. 

 

A zeptám se - nemáte na tohle auto někdo náhodou budíky? Ty co tam teď jsou nemají ani otáčkoměr a rychlost ukazují asi o 20 km/h víc, takže bych je rád vyměnil 

DSC_1673.thumb.JPG.6c07c7d17fcc8afafe9501bcf65fb34b.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto mě stálo dvojku, takže mě zase tolik ten servis netrápí :) koupil jsem nový gumy a o víkendu vyměnil brzdy, pak že to jdu projet a pár metrů od baráku mi upadnul koncovej díl výfuku :D ale měl jsem ho už objednaný tak jako tak, takže se to aspoň udělá hned :) repasovanou nápravu bych snad měl mít za pár peněz přes známého, takže to se udělá a pak bude snad na nějakou chvíli klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...