Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Stříbrná barva plastu interiéru


lachim16

Recommended Posts

Ahoj,

snad nevytvářím duplikátní téma, nepodařilo se mi to tu nikde najít.

Po bývalém majiteli zbylo po nějakém doplňku černá skvrna na středovém panelu, jelikož jsem myslel, že je to jen špinavé, tak jsem se to pokusil vyčistit, ale jen jsem to zhoršil :D (viz. obrázek)

Dá se sehnat nějaká barva na to? Nejlépe ve spreji.

IMG_20170514_113245.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držák na mobil mám na levých dveřích kvůli kameře, kterou mám pod zpětným zrcátkem. Do demontáže se zrovna nehrnu, vůbec totiž netuším, jak to demontovat :D Takže zatím pro mě bude nejvhodnější volba to vzít sprejem.

Upraveno uživatelem lachim16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bez demontáže to ani neskúšaj (je veľmi jednoduchá), iba čo si zababreš ostatné veci. Podľa mňa striekať plast tak aby to aj vyzeralo dobre a aj vydržalo to nie je len tak, mal by sa použiť aj aktivátor na plast pod farbu atď. Preto si myslím, že toto je najjednoduchšie a aj najlacnejšie riešiť dielom z vrakoviska (ono ani tá farba plus veci k tomu nie sú zadarmo), na 307čky sú už ceny dosť priaznivé aj keď je pravda, že napr. na slovensku nevedia čo by za to pýtali, väčšinu dielov objednávam z poľska z allegra (aj s drahým poštovným to obyčajne vyjde lacnejšie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten aktivátor na plast ,to je smrad neskutečný.Bez povrchové úpravy ,nějakého vybroušení do hladka pod vodou , následného plniče na zakrytí plochy , stříknutí ,bezbarvej ...zaschnutí den -dva za příznivých podmínek   to tak nějak moc nemá význam....něco ošulíš ,bude se to loupat...

a lakování leze do peněz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem kouknul do SB, ten panel, včetně výdechů vychází asi na 2500 Kč. 

Na ten probroušený plast by se hodil ten aktivátor. Ale bezpodmínečně demontáž, obrousit a pak minimálně plnič. Záleží na plniči zda lze aplikovat mokrý na mokrý a může se hned dávat barva. Určitě bych to přelakoval čirým lakem, aby to vydrželo. 

Pokud člověk doma nemá potřebný materiál, dost se to prodraží. Pak se s tím dělat, pokud to někdo nemá v ruce. Už vidím to naštvání, když začne téct barva. A můžeme znovu. :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...