Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zvýšená teplota oleje


tomanino42

Recommended Posts

Myslím že medzi hlavami by mal byť výmenník voda/olej, možno skúsiť vyčistiť alebo vymeniť ten.... A ak by sa to fakt zadieralo ako to bolo v mojom prípade, tak kľuka ako náhradný diel samotná neexistuje, iba kompletný blok motora, kľuka, ojnice, piesty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, K610i napsal:

Myslím že medzi hlavami by mal byť výmenník voda/olej, možno skúsiť vyčistiť alebo vymeniť ten.... A ak by sa to fakt zadieralo ako to bolo v mojom prípade, tak kľuka ako náhradný diel samotná neexistuje, iba kompletný blok motora, kľuka, ojnice, piesty...

 

Chladič oleja.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak výměník oleje a vody vyměněn ten můj byl totálně ucpaný na vodu. Koupil jsem použitý za 3000kč cesta 500kč těsnění za 550kč práce 1200kč i  výměnou oleje. Změna je jasná ale pořád to není ono při jízdě po městě tak ručičku teploty oleje mám 2mm za půlkou a když vyjedu na dálnici tak při rychlosti 130-150-170km za hodinu mám ručičku teploty oleje na první čárce za půlkou tak jak je na fotce a i při vyšší rychlosti zůstává tak jak je na fptce. Jinak do hladiče nalita čistá destilka. Ted už nevím co s tím kde eště může být chyba? Jo na hladiči vody mi se mi objevila oxidace. Může to mít s tím něco společného?

4.jpg

Upraveno uživatelem tomanino42
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, straki007 napsal:

Vymenit vymenik tepla pro olej primo mezi hlavama.

To už urobil....vymenil za použitý

před 40 minutami, Agrafik napsal:

Straki, obrázek by jako obvykle, nebyl? :)

Obrázok vyššie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho čo popisuješ ako ti stúpa teplota mi to príde presne ako u mňa keď sa mi to zadieralo na kľuke... Koľko kilometrov si najazdil od vtedy čo si si všimol že máš vyššiu teplotu oleja?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...