Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Synchronizace vačkového ke klikovému hřídeli, nevěrohodný signál


von_georg

Recommended Posts

GOOGLE sem použil a dokonce i VYHLEDEJ, jak tady kdosi,  psal ale nevím, jestli  to jak jsi odpověděl, je otázka či odpověď, když je tam ten otazník. Potřeboval bych někoho, kdo se s podobnou závadou již setkal.  Dokonce jsem na GOOGLE zjistil i jinou informaci  a tak čekám,  zda-li se potrvdí a  doufám že zde nebudou obdobné odpovědi typu, máš to na GOOGLU atd. To by se potom mohlo toto forum zrušit a přejmenovat ho : Kdo to najde na GOOGLE či VYHLEDEJ dříve?

Upraveno uživatelem minimaxa
citace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto jede je to HDI a mám právě po rozvodech na tomto autě, tak jsem měl obavy, zda-li to spolu nějak nesouvisí, že byly třeba malinko špatně udělány rozvody, poněvadž " můj " mechanik mi dle neoficiálních zpráv z té dílny udělal rozvody tak, že auto nemohli cca 4 dny nstartovat  a až když prej o malinko posunuli cosi na rozvodech tak auto nastartovali... Tak nevím co s tím všechno vyvedli.

Upraveno uživatelem von_georg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, von_georg napsal:

 " můj " mechanik mi dle neoficiálních zpráv z té dílny udělal rozvody tak, že auto nemohli cca 4 dny nstartovat  a až když prej o malinko posunuli cosi na rozvodech tak auto nastartovali... Tak nevím co s tím všechno vyvedli.

 

Tak tohle kdyz se cte tak to porad pobavi.Zrovne delam naprosto stejnou vec u 407 motor RHR.

Taky posouvali "neco" na rozvodech az to nastartovali.

Auto prijelo myslim z Nove Paky s nekolika zlkomenyma zdvihatkama.........ale prijelo.:D

Nebylo by od veci ,ptat se mechanika pred samotnou opravou,jestli uz takovy motor delal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...