Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nádržka aditiva


1sttenny

Recommended Posts

ahoj všici , mám problém s čidlem aditiva, dal jsem nový fap, podtlakové čidlo, hadičky, a dolil 1L dpx42, nechal nahrát nový software do řj motoru a vynulovat stav aditiva, ted mi to hlásí chyby

P1435 - system s palivovým aditivem - nesprávná funkce

P1442 - aditivní řídící jednotka ECU

signál nízké urovně aditiva v motorové naftě - trvale

čerpadlo aditiva pro motorovou naftu - přerušovaně

teplota oleje- přijatá informace chybná - trvale

klimatizace ovládání- ryychlost jízdy vozidla -přijatá informace chybná - přerušovaně

obvod vnějšího snimače teploty vzduchu - chyba obvodu - přerušovaně

u nádržky s aditivem konektor 6pin z toho 2 slepý, na odpojeným konektoru jssem mezi plus , mínus naměřil 4,05V, nucená regenerace nejde díky tomu spustit a nerd bych ten fap zabetonoval

mohl by mi prosím někdo z těchto informací poradit co je špatně zda je to na výměnu té nádržky nebo se dá nějak odzkoušet?

a druhý problém je ještě zadní couvačka čidlo jsem dal nový a stejně mi tam nejde proud, ale když rosvítím zadní mlhovky tak mě obě mlhovky svítí, mám světla bez bílého sklíčka

díky moc předem za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Ahoj,  mám ten samý problém u 5008. P1435 - system s palivovým aditivem - nesprávná funkce,

U3EBO- podávací čerpadlo aditiva ,signál sporadicky nízký

Auto 10s po nastartování nahlasí chybu a omezí výkon.

 Jak jsi to nakonec vyřešil? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Ahoj. Stejnej problém. Doplnil jsem 2,5l aditiva, nechal nastavit že je dolito a po nastartování to stále hází že je tam jenom 1l aditiv a závadu na čerpadle aditiv. Nechce se mi věřit že odešlo čerpadlo ve stejný moment jako došlo aditivum. Auto původně vyhodilo hlášku ,,riziko ucpání fap" , tak jsem poklepem zjistil že došlo aditivum (po vyndání nádržka úplně prázdná) a pak vše jak jsem psal. Doplnění …. atd. atd. Nějaká rada? Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...