Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Konečně jaro


Guest Cabrio

Recommended Posts

Tak konečně už k nám dorazilo to jarní sluníčko. Ja už jsem měl hroznej abstak a moc jsem se tesil na první svezení v tomto roce v cabriu. Tento vikend jsem již nevydržel. Hned jsem jak jinej clovek.A co vy?Taky jste si udelali jarni uklid a mytí svého miláčka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to ja nezacal moc hesky. Minulej patek jsem zaparkoval na svym vlastnim spoileru :(:mad: :mad:

No, ale hned tyden na to jsem konecne nechal namontovat ty Koni s pruzinama a je to fakt super (jen se tezte na orientak ;) ). Ale spoiler do srazu opravim a mozna budu i predelavat!! Uz mam pryskyrici, lak, 4m tkaniny a dost inspirace, ted jen aby uz bylo konecne vic teplo a jdu do toho!!!!!!

Tak jaro, vylez uz poradne a hlavne uz neutikeeeeeeeejjjjj!!!!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to ja jsem mu teda udelal vetsi pomysleni.... :)

V NE jsem mu dal plnou nadrz a vcera jsem mu opravil zadni sterac, prehodil tahla na prednich steracich, natahl drat od baterky primo k radiu (uz to konecne hraje non-stop i bez klicku) a snad mi dneska prijde za zpropadena tehlice..... tak jeste to snad zmaknu taky...... JUPIIIIII

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem prezul 205ku na elektrony obrousil orezlej prah, vystrikal dutiny, vymenil olej, a asi 2 hodiny sem hledal co me to vzadu boucha a furt nemuzu najit nikde zadnou vuli ...........

do kupatka sem dodelal uchyceni skorepin a namontoval 4bodak zatim k ridici

oprasil motorku po chvili premlouvani ji natocil a udelal si projizdku pri ktere sem se byl podivat na mozna budouci kaaaru nebo spis polovrak/polotovar

ma to stovku za 6s, 6qaltu, maximalku kolem 220 a je to SKODA :o:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem ho umyl tak jsem taky zajel k benzine a dopral mu plnou!!!Stahnul jsem strechu a kochal se pomalou jizdoua opet si vychutnaval ten pocit jizdy bez strechy.Jen by mohlo byt uz o neco teplejc!!:mad::D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miki > je to opravdu SKODA a ne VW :) a to ne ledajaka ale 130RS (skodovka s nima v 81 vyhrala mistrovstvi evropy)

Oddie > to co si mi posilal sem nejak toho cloveka nesehnal precejen to uz bylo dost stare a tohle sem zatim nekoupil je to sice pojizdny, ale majitel k tomu ma jeste privezt nejake puvodni dily bez kterych to pro me nema cenu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Cabrio: Čéče nestěžuj si!!! Nevíš, co to dá práci vyboxovat si u přítelkyně celej den na auto.Budu muset asi vymyslet nějakou poutavou jarní procházku v okruhu 5ti metrů kolem auta prokládanou poletováním s houbou, hadříkem a vysavačem. :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...