Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Držák motoru


Lukáš R.

Recommended Posts

Zdravím, nevěděl by někdo kde to sehnat ? Stále mi to všude ukazuje pouze ten gumovej kulatej nesmysl, podle toho čísla :D...Kvůli tomu se mi hýbe poloosa kvůli, která vymlela gufero v převodovce a chčije olej... Může chvíli vydržet toto i z vrakoviště? popřípadě kolik se tak cena pohybuje . Děkuji

drzak motoru.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když zakvrdlal polosou nahoru dolu tak to cvakalo, že tam je nějaká vůle, pak zakvrdlali motorem dopředu dozadu, že silentblok je v háji, resumé bylo koupit cele to hliníkove, když jsem řikal a to ložisko?, tak rikalo ze to ne... Takže předpokládam, že ložisko je OK, ale nevím jestli ho preventivně nekoupit taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vrakáč...to celotělo je hliník...pokud to nebude popraskané ,je to doživotní,nemá se na tom co pokazit

ta guma je tam normálně nabouchaná nalisovaná...

tady někdo podcenil servisní prohlídky ,že to nadělalo tolik škody...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale já to nikde neviděl ani ruplé, vlezu pod auto a kouknu se ještě... Každopádně podcenit to jo, ale vem si, že minulý rok měli venku motor, ještzě jím říkam,"před půl rokem mi řikali, že je vymlácenej silentblok motoru", oni na to" jo my na to kouknem a uvidíme co je třeba", no a takhle to dopadá, od té doby 2x měněné to gufero na převodovce protože to chčije...

 

 

Technickej... Je možný, že absence té gumy může i za případné vibrace poloosy tím pádem zničení toho gufera?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ruku na strdce ...trhač asfaltu....to si necítil ,jak ten motor chodí a bouchá celý předek ,při pořazování ,při zrychlování...?

ta poloosapravá je myslím delší ,má domeček, a jak to chodí ...nadělá to holt paseku . Máš tam závěs nad kolem ,tenhle držák vzadu za motorem a nad převodovkou.Víc tam toho není ...až na výjimky.

dnešní servisy nejsou jak dřív ,že je něco špatně a vymění to ,dnes musíš ukázat - tohle chci ,toto uděláte ,tohle ne....dneska je to o tom ,že příjdeš několikrát.....

taky mi to trochu není jasné ,proč to chceš měnit to tělo....drží to jen ta guma nabouchaná...co to máš za vyčůránky ty servisáky...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hafity ..oni to budou jistě i lakýrníci ...když tak dobře lakujou ....já si nevybavuju ,že by to tělo někdy nebylo poškozené...leda potrhané šrouby ,zaseklé těla ze šroubů....

https://www.citroenclub.eu/forum/download/file.php?id=618

https://www.citroenclub.eu/forum/download/file.php?id=590

 

tady je ten držák na v6 3.0 ...ještě origohttps://www.citroenclub.eu/forum/download/file.php?id=1083

(tu matku jsem nevytvořil já )

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, myšut napsal:

dnešní servisy nejsou jak dřív ,že je něco špatně a vymění to ,dnes musíš ukázat - tohle chci ,toto uděláte ,tohle ne....dneska je to o tom ,že příjdeš několikrát.....

Ono to je taky o tom, že každý chce co nejlevnější opravu a servisy se už odnaučili nabízet něco navíc. Na mě koukali jako na blázna, když jsem chtěl preventivně vyměnit prožiny a horní uložení. Atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myšut... Projevovalo se to tak, že při zrychlování se něco lehounce ozývalo úměrně s otáčkami na pravé straně a bylo to cítít jen na první druhý rychlosti ve vyšší otáčkách... Nic hrozného jen slabý zvuk , ale nechal jsem to být protože za 2 týdny mě čekala jarní prohlídka (jinde) . Říkal jsem mu ať se na tu poloosu koukne, že sice byla před rokem dávaná repas., ale že tam něco dělalo mírný zvuk... Tak s tím zakvrdlal nahoru dolu (u toho ložiska) a řekl, že to ložisko... Za týden dělám TK, tak jsme jel ještě u nás do servisu a ten právě říkal to tělo hlinikový... Takže neřešil jsem to okamžitě, ale po 2-3 týdnech...

Jenže ona se tam vlastně hýbe ta poloosa, takže buď bude v háji to ložisko a nebo to to ložisko opravdu vykvrdlalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyměn to už vše ...jak to někde chodí ,vychodí se i zbytek...i držáky na výfuk to potrhá..

má to být napevno a šluš.

koukni na autodilyparts třeba ,závěs převodovky cca 250 ,závěs motoru nadp.p. plus dorazy  kolem 350 ,60 a 60  , závěs motor ten kulatý a vidlička ,co ho objímá 4-5 sta, jseš v tom za cca litr ,vyměnit to je sranda. dál není co pitvat 

to tělo na motoru jsem ani nesundával ,přebouchal jsem to rovnou na motoru,WD40 2 kg kladivo trubka kus dřeva ,guma. zbytek kombinace hever a běžné nářadí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...