Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zatéká mi pod kapotu


ondra 83

Recommended Posts

Plast s tesnením pod čelným sklom sa francúzom veľmi nepodaril, vždy keď sa musí dať dole tak potom sa to ťažko dáva do správnej polohy aby to tesnilo tak ako má, obyčajne tam vznikne fuga medzi oknom a tesnením a časť vody nestečie do odtoku ale po skle pod kapotu do tých protihlukových kobercov (na foto).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Taky to tak mám, ale zkusil jsem použít na utěsnění Bitumenový silikon (je černý, na střechy a komíny, asi za 120,-Kč). Dá se aplikovat i na vlhké povrchy. Povrch jsem předtím očistil okenou a pak jsem to natlačil jemně jako běžný silikon do spáry. Tuhne teda dýl, asi 2 dny, ale zatím to vypadá dobře. Teď byl v noci liják, tak jsem to hned ráno zkontroloval, a je to mnohem lepší. Trochu vody se teda dostalo (nevím kudy) úplně vlevo a úplně vpravo, ale střed je suchej. Vydržet by to mělo od -35 do +85 stupňů, což je akorát. Tak jsem se jenom chtěl podělit o info, protože by to mohlo pomoct mnoha lidem předejít problémům s elektrikou kvůli zatékání. Zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...