Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Odhad hodnoty auta vs. oprava 307sw


Haator

Recommended Posts

Presne toto som chcel napísať, na diely z 307čky sú ceny z poľského allegra veľmi zaujímavé, určite sa oplatí, ešte cca pred 2 rokmi boli možno dvojnásobné. Naopak je stále menej nárazníkov v ponuke, čo je pochopiteľné. Keby ešte mal šťastie na správny lak tak to vyjde lacno. Otázna je hlavne podlaha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm ak by to bolo nakoniec riesene rozpoctom, cez to Allegro poistovna uzna faktury? To by asi bolo lepsie mat peniaze na ruku a diely si uz riesit po vlastnej osi, nie?
Kazdopadne aktualny status, poistovna vyse tyzdna caka na spravu od policie, bez nej to nemoze uzavriet a nemoze sa riesit nic dalsie, rozobratie, doobhliadka, atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak to som sa stratila v preklade, myslela som, ze ten rozpocet je presne naopak..

Tak teda zaver, auto ohodnotene na 2800 a nejake drobne, vyplatia necelych 1600. Laskavo su ochotni odkupit moj "vrak" za 1200 :D

Diely z Polska objednane, cosi este bolo posramotene pod naraznikom (ten pojem si nepamatam) + vpredu mriezka, ale kostra ok, kufor tiez, servisaci slubili, ze sa v pohode vojdeme, aj nieco ostane..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...