Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 405 T16 a ti druzí


švejk

Recommended Posts

Protože je velmi pravděpodobné, že se v dohledné době stanu majitelem jednoho takového kousku, zajímalo by mě na kolik se liší od "standardní" 405 Mi16x4, která co si budeme nalhávat je dostupnější a navíc na ni stále lze najít díly především co se pohonu 4x4, náprav a odpružení a motoru s převodovkou týče. Hádám, že zbytek výbavy by se moc od Phase II Signature lišit neměl.

Zároveň, kde jsem upřímně dost selhal bylo nalézt pořadové číslo podle VIN. Nějaké nápady, kde to hledat? Hádám asi někde vyražené na karoserii/na štítku?

Mimochodem, pokud by měl někdo zájem, možná bych věděl i o jedné Mi16 Phase II LeMans.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, me nejde ani tak o VIS jako o poradove cislo v serii. Napr. kdyz je limitovana serie 5000, pak byva nekde v aute poradove cislo. Napriklad Mazda MX 5 10th Anniversary edition ma odznacek s poradovym cislem.

No, to abych rekl pravdu neni tak dulezite jako kompatibilita nahradnich dilu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...