Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ofuk čelního skla


salik

Recommended Posts

Zdravíčko lidičky. Včera jsem asi 2 hoďky pročítal tuhle diskusi a jsem malinko moudřejší, ale ještě ne docela. Mám celkem krátce 406 SW z r. 97 s ruční klimou.

Problém je v tom, že nefouká vzduch na čelní sklo, což je v tomhle počasí malér. Všechno funguje: topí, ventilátor se dá správně regulovat, jenom nejde přepínač na čelní sklo, střed a nohy.

Panel je se dvěma tlačítky: Vnitřní, vnější vzduch a klima; jeden posuvný regulátor na ventilátor a dva otočné - teplota vzduchu a distribuce vzduchu.

Poraďte prosím, jak rozebrat co nejméně, abych se dostal ke kontrole pravděpodobně spadlých bovdenů. Nemám k dispozici garáž, takže to nebude jen tak.

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mezi tím jsem se přeci jenom odhodlal a koukl na to. Vyhodil jsem rádio, shodil panýlek a opravdu ten bovden visí jen tak v prostoru. :grr Po hmatu jsem našel ovládání klapky a přestavil ji do polohy na čelní sklo. Zatím to asi nebudu řešit, protože jak se mi to jeví, tak to bude chtít ještě alespoň budíky dolů, abych viděl kam to patří pověsit. Po hmatu jsem to nevykoumal. :myslim

Takže asi pokračování na jaře :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...