Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poloosa


Lukáš R.

Recommended Posts

Zdravím, minulý rok jsem dával repasovanou poloosu (pravá, delší,SOREA) , teď začal téct olej trochu z převodovky od gufera pravé poloosy v převodovce, protože na poloose je vůle v pomocném ložisku (nahoru, dolu) a nejspíš ho nějak poškodilo jak poloosa vibrovala (gufero bylo davané nové, orig. ) A chci se zeptat.. vyplatí se objednat jen to ložisko a nechat vyměnit (vč. gufera)? nebo mám rovnou objednat celou poloosu, nechat namontovat a tamtu poslat na reklamaci (repasovaná stála 1300) a vůbec je to ložisko součástí nové poloosy nebo tam zůstává původní a jen se nasune poloosa, nnejsem si moc jistej, že to ložisko tam bylo, když jsem jí kupoval...

 

TO je jedna věc...

 

Druhá věc, jak poznat hřebenové řízení v dobrém stavu, popřípadě jeslti máíte někdo dobrou zkušenost s nějakým vrakovištěm... Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

... No byl utržený silentblok motoru , jinak tam nebylo nic, každopádně vím o tom, že tam dali poloosu na auto s ABS místo bez... Pamatuju si název poloosy a měla by tam být  tato momentalně  http://www.autodilycz.cz/nahradni-dily/hnaci-hridel-sorea-492055/?s=3815614

místo http://www.autodilycz.cz/nahradni-dily/hnaci-hridel-sorea-150744/?s=3815614

. Bylo mi řečeno, že to je jedno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten  silentblok byl  utrženej před opravou předpokládám a nová polosa šla už do držáku s novým silentblokem, pak může být  příčinou ohnutý  či jinak poškozený držák  poloosy a silentbloku.neměl by být problém sehnat j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...